Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagy a testvéreddel?

Jóban vagy a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Lány vagy, vagy fiú? és a testvéred?

Melyikőtök az idősebb? hány év van köztetek?

Szerintetek jobb a testvérek közti kapcsolat ha nincs nagy korkülönbség vagy akkor jobb ha 8-9 év van köztük?


2010. jún. 25. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2 évvel fiatalabb húgom van, mindig is jó volt köztünk a kapcsolat, sosem volt titkunk egymás előtt, ha összeszabadulunk, megszűnik körülöttünk a világ, és órákon keresztül dumálunk. (nem egy városban lakunk, kb. havonta egyszer találkozunk)
2010. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

két tesóm van, 18L és 14F (én 21L), igen, jóban vagyok velük. De csak mostanában, az öcsém még most is nagyon kicsi, de a húgommal csak 1-2 éve tudok rendesen beszélgetni.

Szerintem nem jó a nagy korkülönbség, már a három évet is sokáig soknak éreztem, szerencsére már alig számít :)

2010. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
22 éves lány vagyok, 16 éves húgom van. Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk egymással. A lelki társam.
2010. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy húgom van, 18 éves, én 21 éves nő vagyok. Ma már jól megvagyunk, gyerekkorunkban is jól megvoltunk, nekem is volt játszótársam, neki is, egymással nem sokat játszottunk, inkább én az egyik szomszéd gyerekkel, ő a másikkal. Ma már nagyon jó testvérek vagyunk, kiskoromban azt hittem ő a kedvenc, így nem is akartam vele játszani, nem is nagyon lehetett mit, ő nem szeretett olyannal játszani, amivel én. Én katonákkal, játékpuskákkal meg autóval játszottam, ő meg babázott. Nem vagyunk egyformák, de most biztos hogy jobb, hogy kevés korkülönbség van közöttünk, nem lenne jó, ha én már a 30-as éveimben járnék.
2010. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 24/L vagyok, az öcséim 21 évesek, ikrek. Furcsa, mert az egyikükkel nagyon jól kijövök, egy éve költözött fel hozzám és a páromhoz Bp.-re, nincs semmi összezördülés, meg lehet vele beszélni bármit, régen szerelmi téméban nagyon sok tanácsot adott, mikor még fogalmam nem volt a férfiakról. :D Jó, nekem ő még most is gyerek, de azért szeretem. A másik öcsém otthon lakik anyuékkal, vele kicsit mindig is nehezebb volt, nem nagyon találja vele a közös hangot senki. Régen a két tesóm nagyon jóban volt és hasonlítottak is, de mára már olyanok, mint a tűz és a víz. Mikor kicsik voltunk, néha ők ketten összefogtak ellenem, és jobban is el voltak kényeztetve (hiszen fiúk voltak, ráadásul kettő jött egyszerre), akkoriban több volt a veszekedés, de ma már azért oké minden. :) Szerintem ez a 3 év különbség tök jó, bár ha bátyáim lettek volna, biztos jobban járok. :D
2010. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bátyám és egy nővérem.Bátyámmal jobban vagyok igaz hónapok óta nem láttam nem is fogom közel jövőbe valószínű (elköltözőt messzire).Nővéremmel viszont nem éppen vagyok jobban nem csak én.Évek óta nem láttam..24/L
2010. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jóba*
2010. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én lány vagyok,a nővérem szintén.

Nővérem idősebb 6 évvel.

Hát szerintem jobb ha kevesebb a korkülönbség,mert mikor ő volt a bulizós időszakában,akkor én még kicsi voltam hozzá,és ha régen én akartam játszani valamilyet akkor ő már nem akart,mert idős volt hozzá.:)

2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Lány vagyok, tesóm is az, 2 évvel kisebb nálam. Mi jóban vagyunk, csak amikor elkezd a szerelméről beszélni, akkor a falnak megyek de próbálom nem mutatni :D
2013. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!