Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinalja ezt?

Miért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
3 hónapja beszélek egy török sráccal vagyis anyja kurd apja török nem tudom mennyit szamit ez.. A lényeg hogy mindig győzköd így szeret úgy szeret esküdözik az anyjára,felesegul akar majd venni.. rászántam magam a találkozásra es megbiztam benne. Találkozón egy hős szerelmes volt mindig a kedvemben akart jarni csokor virág kartyaval benne.. ezert el is hittem. ugy viselkedett akinek a mindene vagyok,ha tavol voltam vagy nem irtam neki mert bizonytalan voltam folyamatosan irt,idegeskedett hivogatott, allandoan kerdezte hol vagyok,fiuk társaságában nem lehetek.. feltekeny,munkahelyen rolam aradozik,ezt onnan tudom a munkatársa magyar es mondta nekem,a.barataival is talalkoztam,videochatbe bemutatott testvérének es annak a feleségének elvileg az anyja is tud rolam,nagybatyja tud rolam..mar mindenki. Aztan 2 napja ram irt egy lány hogy az en kedves párom tegnap neki irta hogy szereti,aztan elküldött par kepernyo fényképet a beszélgetésről neki is az hogy házasság nagyon szereti, de a lany nem talalkozott vele mert nem jott ossze,de siman megtette volna a fiu. A lany letiltotta ezek utan hogy latta hogy velem van (onnan tudta hogy egy szivet raktam a képe ala,kapcsolat ilyesmi nincs kirakva). De nem ertem ezt miert csinalja velem ha jatszadozni akkor menne a többihez,nem az hogy en letiltom neki áll vergődni hogy nem lehet vége. Akárhogy gondolkodtam nem ertettem miert csinalja.. Akinek volt tapasztalata vagy valami az segítsen.

2018. nov. 13. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a srácot mert birtokolna is a végén nem engedne sehová stb hagyd keres jobbat aki normális
2018. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Bolond vagy?
2018. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves is vagy IQ- bajnok? Ne az igazolványba beírt dátumot nézd!
2018. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

1956 után volt egy sláger, "Honvágydal" volt a címe. Egyik sora ez volt:

"Más föld, más ég, más táj, más nép..."

Ismerek egy középkorú hölgyet, aki Törökországba ment férjhez. Jó sora van saját erejéből és a férje sikereiből kifolyólag is, de egyszer azt mondta, hogy "más föld, más ég, más táj, más nép". Ott másként van a feleség, nő asszony sorsa, mint nálunk...

2018. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért csinálja, mert uralkodni akar feletted. Először virág, később megalázás, esetleg verés, ha nem viselkedsz úgy, ahogy elvárja.

A megalázás már megvolt (a másik lány!), te meg szakíts, bármennyire is vergődik! Minél több időt vársz. annál nehezebb lesz...

2018. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen nők meg is érdemlik a sorsukat.

Egytől egyig.

2018. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg akarod magad kímélni egy hatalmas csalódástól akkor még most az elején kilépsz belőle, amíg nem fáj annyira.


Ez háremet akar!!!

2018. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neten keresgélsz, különösen sok hasonló történetet olvashatsz ezen "hős szerelmesek" viselkedéséről...

Elég ha rákeresel: "megismerkedtem egy török sráccal".

Egyszerre több nőnek csapják a szelet, "hátha bejön valamelyik".

Eléggé intő jel az is, hogy ellenőrizget, hívogat, féltékenykedik, birtokolni akar...

2018. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon régi átverés. Az ilyeneket szokták elvinni aztán senki sem látja őket.
2018. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2018. nov. 13. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!