Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinalja ezt?

Miért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
3 hónapja beszélek egy török sráccal vagyis anyja kurd apja török nem tudom mennyit szamit ez.. A lényeg hogy mindig győzköd így szeret úgy szeret esküdözik az anyjára,felesegul akar majd venni.. rászántam magam a találkozásra es megbiztam benne. Találkozón egy hős szerelmes volt mindig a kedvemben akart jarni csokor virág kartyaval benne.. ezert el is hittem. ugy viselkedett akinek a mindene vagyok,ha tavol voltam vagy nem irtam neki mert bizonytalan voltam folyamatosan irt,idegeskedett hivogatott, allandoan kerdezte hol vagyok,fiuk társaságában nem lehetek.. feltekeny,munkahelyen rolam aradozik,ezt onnan tudom a munkatársa magyar es mondta nekem,a.barataival is talalkoztam,videochatbe bemutatott testvérének es annak a feleségének elvileg az anyja is tud rolam,nagybatyja tud rolam..mar mindenki. Aztan 2 napja ram irt egy lány hogy az en kedves párom tegnap neki irta hogy szereti,aztan elküldött par kepernyo fényképet a beszélgetésről neki is az hogy házasság nagyon szereti, de a lany nem talalkozott vele mert nem jott ossze,de siman megtette volna a fiu. A lany letiltotta ezek utan hogy latta hogy velem van (onnan tudta hogy egy szivet raktam a képe ala,kapcsolat ilyesmi nincs kirakva). De nem ertem ezt miert csinalja velem ha jatszadozni akkor menne a többihez,nem az hogy en letiltom neki áll vergődni hogy nem lehet vége. Akárhogy gondolkodtam nem ertettem miert csinalja.. Akinek volt tapasztalata vagy valami az segítsen.

2018. nov. 13. 10:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kertem amit megkaptam. De egyéb vélemény hogy az ilyen nok megérdemlik a sorsukat nem erdekel. Azokat figyelmen kivul hagyom.
2018. nov. 13. 12:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Felesegul akar "majd" venni. Hat ezt magyarok is neha eljatszak, meg mas naciok. A lenyeg, hogy ha olyan lennel, aki nem nagyon akar szexet hazassag elott, akkor ez bejon, mint szoveg. Amolyan hazassagszedelgos duma. Elegge kozepkori, de otvenes, hatvanas nenik bedolnek ilyen szovegeknek. Ahol fonos a hazassag, gondolom torokoknel az, onnan szarmazo nyomja ezt a dumat. Nem hiszem, hogy felesegul venne valaha is, hiszen ugyanezt a lanyfogo szoveget ezek szerint masnal is bevetette. Lehet ugy van vele, akivel hamaabb osszejon es jobban alakulnak a dolgok.

Masik lehetoseg, minel hamarabb tenyleg akar egy magyar feleseget, mert talan igy konnyebb magyar allampolgarsagot szereznie es a csaladjat is valahogy idehoznia, foleg ha kurd nemzetisegi, mert nekik azert annyira nem jo otthon. De te ismered, ha ez a terve csak beszelt volna rola.

2018. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!