Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valtozasra lenne szüksegem,...

Valtozasra lenne szüksegem, több beszelgetest varok el a ferjemtöl, h vezessem ra h beszelgetessel mindent megoldhatuk? (bocsi az ekezet hianyokert, de nemet billentyüzetem van, es nem tötölök szivesen) ;)

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 23:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nyomorék.
2010. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ki azt írta,hogy a felesége ilyen,az biztosan igazat mondott. Én is ismerek olyan feleséget,aki ha rosszul kel fel,vagy valami nem úgy történik,ahogyn ő akarja,akkor bevágja a ducit,és napokig nem hajlandó beszélni a férjével. Sokszor teljesen piti dolgon sértődik meg,és nem lehet tudni az okát. Vannak ilyen nők is.

A másik: a nők többsége minden apróságból ügyet csinál,elvárja a férjétől,hogy csak vele törődjön. Ez pedig nem megy az életben. Másról szeretnek beszélni a nők,és másról a férfiak. Nekik szükségük van férfitársaságra is.

MInt írod,kislányotok van,bár azt nem,hogy milyen idős. Ha te is a ma divatos anyukák közé tartozol,akik csak a gyerekkel törődnek,amikor az megszületik,egy éjjel-nappal síró gyereket nevelnek,akkor érthető,ha a férj nem szívesen marad otthon,mert soha nincs nyugalma. A férfiakat nem érdekli,ha állandóan a gyerekkel kapcsolatos dolgokról beszélnek velük. A mai fiatalasszonyok apróságokból csinálnak világraszóló problémát: elesett a gyerek,ma sírósabb a szokottnál,kevesebbet evett a kelleténél stb.

Ez nem érdekli a férfiakat,de nem is tudnának ezeken változtatni.

Keress magadnak barátnőket,akikkel az ilyen apróságokon elpletykálhatsz. A férjeddel pedig CSAK a valóban komoly dolgokról akarj beszélgetni. Akkor figyelni fog majd rád is.

2010. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha keveset van veletek,és szeretnél többet beszélgetni,és hiába kéred magától nem teszi ezt,akkor csinálj közös programokat.Nem kell drága helyekre menni,csak vigyétek el a gyerkőcöt közösen fagyizni,új játszótérre,biciklizni,kirándulni stb..

Szerintem inkább az a baj,hogy keveset vagytok együtt,és így nem tud kialakulni az a bizalmas légkör amiben megoszthatnátok egymással a gondolataitokat.Ha már együtt vagytok 2-3 órát mondjuk egy parkban egy padon,miközben nézitek ahogy a kicsi játszik,mivel nincs más dolog amivel lekötheti magát veled fog beszélgetni.

Ez saját tapasztalatom.Beszélgetni nem lehet felszólításra,ahhoz megfelelő légkörnek kell lennie.

Ja és mobiltelót se vigyetek magatokkal.

2010. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi MINDENKINEK a tanacsokat es az ertelmes valaszokat!!! hat jah!! ha igy jobban belegondolok , bolhabol elefantot.. :S najo, azert jol felvidamitottatok es batoritottatok!!! ;)
2010. jún. 26. 11:05
 15/15 anonim ***** válasza:

06:26 tökéletesen igazd van,ez mind igy van ahogy irtad,én nő vagyok ésén is ezt csináltam egy darabig,de beláttam már egy ideje h nem jó felé haladok,ugyhogy duma apróságok barátnőkkel,komoly dolog a férjemmel :)

működik!!!

2010. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!