Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja az apukámat...

Anyukám csalja az apukámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim együtt vannak lassan 30 éve (házasok több mint 20 éve).

10 évvel ezelőtt apukám félrelépett és akkor úgy tűnt elválnak de aztán megbeszélték és megoldották aminek nagyon örültem.

Most viszont rájöttem, hogy anyukám csalja apukámat és nem tudom mit csináljak... Borzasztóan zavar hogy ennyire átvágja aput, aki most már mindent megtesz érte. Ha elmondanám apunak azonnal válnának, anyunak meg nincsen kb. senkije és semmije rajtunk kívül, nem akarom hogy baja legyen. Mit tegyek? Beszélnék vele nagyon de nem tudom hogyan hozzam ezt fel, szerintem tagadná is..

Egyszerűen nem ülhetek tétlenül. Gondolkoztam hogy küldök neki egy névtelen levelet amiben kicsit megzsarolom hogy jobb lesz ha leáll különben kiderül az igazság vagy nem tudom. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve


22 éves lány


2018. nov. 17. 17:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%

Az is elképzelhető, hogy annak idején csak azért maradtak együtt, hogy Te családban nőhess fel.

Szóval szerintem is az ő dolguk, felnőtt emberek, most már Te is az vagy, a saját dolgaiddal foglalkozz.

2018. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%

Ugyanezt akartam mondani, mint az utolsó. Lehet, hogy csak miattad maradtak eyütt, és tíz éve mindketten boldogtalanok.


Felnőtt nő vagy (korod szerint), ne szólj bele más felnőttek magánügyeibe.

2018. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért nem úgy tűnik hogy boldogtalanok lennének, ezt azért az ember észreveszi. Sok közös programot csinálnak maguknak, és szinte soha nem is veszekednek..
2018. nov. 19. 13:51
 24/25 anonim ***** válasza:
27%
Ja annyira boldogok,h előbb Apu lépett félre most meg Anyukád mással fekszik le,és még el is hiszed h boldogok,zsarold meg Anyut v fogadd el h látszat család vagytok a kedvedért..
2018. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%
22 évesen meg a saját dolgoddal törödj,te se szeretnéd ha anyu v apu zsarolni kezdene h azzal legyel aki kinéztek neked..
2018. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!