Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám csalja az apukámat...

Anyukám csalja az apukámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim együtt vannak lassan 30 éve (házasok több mint 20 éve).

10 évvel ezelőtt apukám félrelépett és akkor úgy tűnt elválnak de aztán megbeszélték és megoldották aminek nagyon örültem.

Most viszont rájöttem, hogy anyukám csalja apukámat és nem tudom mit csináljak... Borzasztóan zavar hogy ennyire átvágja aput, aki most már mindent megtesz érte. Ha elmondanám apunak azonnal válnának, anyunak meg nincsen kb. senkije és semmije rajtunk kívül, nem akarom hogy baja legyen. Mit tegyek? Beszélnék vele nagyon de nem tudom hogyan hozzam ezt fel, szerintem tagadná is..

Egyszerűen nem ülhetek tétlenül. Gondolkoztam hogy küldök neki egy névtelen levelet amiben kicsit megzsarolom hogy jobb lesz ha leáll különben kiderül az igazság vagy nem tudom. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve


22 éves lány


2018. nov. 17. 17:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
Azt hittem kis 13 éves csitri vagy. Na de 22 évesen foglalkozz a saját életeddel, hagyd békén anyádat. Egyébként hogy van ez? Apád mikor csalt, nem volt válás, most meg ha kiderülne, apád azonnal válna??
2018. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%

Bírom, mikor mindenki beköpi ezt a "semmi közöd hozzá" "22 évesen törődj a saját életeddel" dumát.

Mert egyébként 22 évesen nem lehet az élete része az anyja és az apja? Elég szar szülői kapcsolataitok lehettek.

Pontozzatok le nyugodtan, élettelen szánalmas bagázs. Osztjátok az észt, közben gyanítom a kérdezőnek még így is százszor több élete van, mint az itteni válaszolók 99%-ának. Jah, meg nekem. :DD

2018. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Lehet több élete van de olyan pocsék h Anyucit zsarolgatná..
2018. nov. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Zsarolós ötlet elég gáz, nem vall nagy jellemre, intelligenciára, műveltségre.

Kérdés, honnan származik az ötlet, hogy a dolgokat így kell(?) elrendezni?

Mama is így szokta?

Filmekben láttad?

Életedben hány könyvet olvastál vajon?

Nekem kellene ilyen feleség (most nem a mamára gondolok, hanem rád), aki így gondolkodik? Aztán majd engem is bezsarolsz, ha válásra kerülne sor, kiforgatsz a házamból stb... Így nősüljön meg az ember...

2018. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

12-es:

"Bírom, mikor mindenki beköpi ezt a "semmi közöd hozzá" "22 évesen törődj a saját életeddel" dumát.


Mert egyébként 22 évesen nem lehet az élete része az anyja és az apja? Elég szar szülői kapcsolataitok lehettek."


Mert gondolom, te 22 éves gyerekként díjaznád, ha anyád vagy apád beleszólnának abba, hogy a barátoddal milyen kapcsolatot vezettek!

Ugyanis semmivel sincs több joga a kérdezönek beleszólni a szülei PÁRkapcsolatába, mint azoknak az övébe, ugyanis sem a szülöknek, sem a gyereknek NINCS SEMMI KÖZE a másik amgánügyeihez!

2018. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
20%
Ha rájönne az anyám, hogy megcsalom a párom, azért valószínűleg megkérdezné, hogy mégis miért. Én nem azt mondtam, hogy kérje számon, fenyegesse, egyszerűen kérdezzen rá, hogy mi a baj. Illetve, nyilván, ha a párom csalna meg, és anyám rájönne, elmondaná nekem, gondolom ez egyértelmű. Szóval azért maradjunk annyiban, nem tudom milyen kommunikáció mentes felhőbuborékban élsz, kedves utolsó, de elég szomorú, hogy ha a szüleid rájönnek, hogy csalod a párod, nem beszélik meg veled. Oké, hogy 22 éves, de pont ezért lehet, hogy megérti az anyja helyzetét.
2018. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Először is én elsőre írom ki ezt a kérdést.


Másodszor meg nem azt mondom hogy 100% hogy elválnának csak én attól félnék hogy addig fajulna a dolog és ezt nem szeretném, nem szeretném hogy anyunak rossz legyen.


A zsarolás felhozatala talán tényleg hülyeségnek hangzott és igazatok van, valószínűleg ezt hozta ki belőlem a hirtelen harag és ez tényleg nem lenne megoldás.


Az meg hogy beleszólok az ő életükbe, hát itt sokatokkal nem értek egyet ugyanis a mai világban pont ez az ami hiányzik minden egyes kapcsolatban, a kommunikáció. Nekem elég szoros a kapcsolatom a szüleimmel és nagyon sok mindent megosztunk egymással, az én problémám az ő problémájuk is és fordítva ugyanez, próbálunk segíteni egymásnak. Nekem ez nem a "beleszólok az életükbe" kategória hanem a segíteni szeretnék mert egy család vagyunk.


Viszont ez a helyzet annyira bonyolult és elég kényes téma hogy nem tudom elképzelni hogy felhozom ezt anyunak. Hogy is kezdeném el? Mit mondjak?

2018. nov. 18. 14:44
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
apád megcsalta anyádat anyád most apádat, ennek már rég annyi. Csak azért együtt legyenek, hogy neked megmaradjon a családod? megsúgom az a család amit te akarsz már nem létezik, törődj bele...
2018. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13%
Ha elválnak is a családod lesznek,te önző vagy idilli látszatot akarsz nem azt h ők boldogoko legyenek,évek ota csalják egymást nyitott házasság ez,és kuka már rég az fix..
2018. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy nyitott házasságban nincs megcsalás, ez a lényege, hogy ne kelljen azt az érzést átélni, hogy egymás háta mögött csalják egymást a párok. Valószínűleg boldogok, csak elveszett valamicske tűz az életükből, és értékesebbnek tartják a köteléket, mint hogy kukába dobják. De igazából, hogy mi okból döntenek a nyitottság mellett, teljesen irreleváns, viszont egy esélyt még adnak, ha valóban annyira boldogtalanok lennének, elhagynák egymást, ez manapság már nem akkora szó, mint negyven éve.
2018. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!