Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha anyám...

Mit lehet tenni ha anyám lejárat mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Semmi oka nem lenne rá, de állandóan ordít velem. 21 éves önálló lány vagyok. Főzök , mosok, takarítok itthon ellenben az öcsém mellett, de állandóan én vagyok a hibás mindenért.

Öcsikének meg 19évesen ki van nyalva a segge, egész nap a gép előtt ül de ő az isten.


Anyám mindennel problémázik, kiabál velem a rokonok előtt milyen szerencsétlen vagyok és életképtelen, de ez rólam már lepereg , mert nem érzem így , és tudom hogy nem így van.


Elvégeztem egy suli miatta amit nem szerettem , munkát sem kaptam a végzettséggel, most elkezdtem egy másikat estin és az a baja hogy miért nem megyek el inkább dolgozni, úgy sem találok munkát mert szerencsétlen vagyok..


Most voltam egy Interjún és felvettek egy boltba részmunkaidőbe a suli mellé, de ez sem tetszik neki mert hogy ő nem ezt képzelte el nekem. Nem hogy örülne hogy végre sikerült találnom állást.


Nem fizeti a jogsimat, ami nekem nem baj, mert van rá , de tesómnak az egészet állta és autót is kapott ami persze a garázsba porosodik mert egyszer nem használta.

De én fizessen az egészet , de nem tetszik a munka amiből a pénz van, állandóan belémköt mikor próbálom "építgetni" az életemet és egyenesbe hozni a dolgokat hogy végre elköltözhessek.


15éves korom óta diákmunkázom és abból költök, ellenben az öcsémmel.aki sosem dolgozott.


Mindig második vagyok és voltam ..mindig azt a választ kaptam hogy ő sokkal fontosabb mint én és ő az első. Hülye testvérek közti megkülönböztetés miatt hozzám se szól az öcsém mert felettem érzi magát és lenéz.


Ezt meg úgy próbálom eltűrni itthon , de amikor a rokonság előtt szid a.semmiért az a világ legkellemetlenebb érzése.

Beszélni nem lehet vele mert ugyanazt a választ kapom hogy öcsike fontosabb .

Mit tennének ebben az esetben?


2018. nov. 18. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
A kérdezö már hónapok óta hetente legalább egyszer felteszi ezt a kérdést, de hiába mondják neki, hogy költözzön el, nem teszi, marad és tovább nyavalyog!
2018. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11 abban igazad van hogy egyszer még kiírtam , de nem hónapok óta és nem hetente . Egyszer.

Úgy ne ítélkezz mások felett hogy nem ismered az illetőt és nem vagy a helyében,nem éled át a helyzetet.

2018. nov. 18. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!