Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy engedje meg, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány.

Ott szeretnék aludni a barátomnál. De nem merem anyukámnak mondani, mert tudom, hogy nem engedné meg. Hogy tudnám rábeszélni?

Mellesleg nem akarok még lefeküdni a barátommal. (Ezt csak azért mondom, hogy ne kezdjetek el egyből szidni.)

Átverni nem akarom a szüleimet. Vagyis nem fogom azt hazudni, hogy a barátnőimnél alszok, közben pedig nem.


2010. jún. 26. 13:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
figyi:) az ottalvásnak van szexuális színezete... ezt anyukád is tudja, és te is. beszéld meg vele. így, ahogy leírtad.
2010. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
csak simán kérdezd meg,h ott aludhatsz-e?én 17 vok és mindig megkérdezem,igaz én már lefeküdtem a barátommal (1 év után) most 2 évesek vagyunk,és anya úgy tudja h szűz vok és mikor először mondtam h ott akarok aludni azt mondta,nem mert nem akarja h terhes legyek én meg erre azt mondtam,h együttalvás nem jelenti azt,h vmi történik is.így aztán megnyugodott és mindig megengedi.2 hét múlva megyünk a barátommal 2esbe nyaralni
2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

az ettól függ milyen kapcsolatban vagy anyukáddal ? Ha mindig őszintén beavattad dolgaidba akkor könnyebb lesz a dolgod !:)Mond el neki , hogy szeretnél ott aludni, mivel imádod ezt a srácot:)beszélj a szexről is vele,hogy tisztában vagy a "dolgokkal" és eszed ágában sincs még szexelni stb. !Nekem először azt engedték meg,hogy a pasi aludjon nálunk, vhogy úgy gondolták jobban oda tudnak figyelni :) aztán cselesen a fiú egy párszor úgy jött , vagy ment, hogy jött az anyukája érte , így megismerté egymást a szülők és megengedték, hogy ott aludjak :)

Sok sikert és csak őszintén, ha elveszíted a bizalmat a szülők felé, nehéz visszanyerni !

2010. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Furcsa kapcsolatom van anyukámmal.

Mindent elmondok neki, de nagyon nehezen. Ha komolyan kell vele beszélnem, ideges leszek.

2010. jún. 26. 14:12
 5/28 anonim ***** válasza:
15%
Mond neki, h tömésre mész... Sokkal 1xűbb lesz a dolgod.
2010. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 19 évesen engedték meg először,hogy ott aludjak a barátomnál.Én biztos nem engedném meg a 15 éves lányomnak.
2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha ott akarsz nála aludni, abban tuti szex van. És ezt az anyukád is tudja, és még szép, hogy 15 évesen nem egyezik bele, hogy lefeküdj a barátoddal. Teljesen igaza van, ha nem enged.
2010. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Az a te dolgod, hogy mit engedsz meg.

Nem ez volt a kérdés. Azt kérdeztem, hogy hogyan vehetném rá anyuékat.

Köszönöm a válaszokat. Még írhattok.:)

2010. jún. 26. 14:29
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nincs semmi bűvös praktika. Elmondod, vagy engedi vagy nem. A szexről csak annyit, hogy igazából az nem az együtt alvástól függ ugyebár. Egyik ismerősöm is ezen hisztizett, hogy nem akarja, hogy a lánya együtt aludjon a barátjával, mert biztos lefekszenek. Mire mondtam, ha le akarnak feküdni akkor le tudnak, reggel, délbe, este is, bármikor amikor együtt van a 2 fél. Nem kell ahhoz együtt alvás! :) Megakadályozni elég nehéz manapság. Fontos, ha nem engedi anyukád, ne hisztizz, később próbálkozz újra, bizonyítsd be, hogy megbízható vagy stb.
2010. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
21%
Egyszerűen csak annyit mondj, ha nem enged el, hogy már nem tud benned kárt tenni... Már nem vagy szűz. "és találj ki valami szaftosat."
2010. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!