Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan büntessek meg egy tolvajt?

Hogyan büntessek meg egy tolvajt?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha a tesótok folyton meglopna? A kérdés most nem egy vacak csokira vonatkozik, hanem pénzre, adathordozóra stb.Nagy pofátlanságnak tartom az egészet. még a zárható szekrényt is feltöri, már betelt a pohár.Tudnátok tanácsot adni?

2018. nov. 27. 06:18
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Ez nem ordas nagy kérdés, hanem komoly. Örülj, hogy te nem vagy ilyen helyzetben.
2018. nov. 27. 08:42
 42/57 anonim ***** válasza:
8%
Mond meg neki, hogyha még egyszer elvesz valamit, ami a tied, akkor nagyon megharagszol rá. Szerintem abbahagyja, mert a testvérével csak nem akar haragban lenni.
2018. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
76%

"akkor nagyon megharagszol rá."

Juj de durva :D :D :D :D én aztán összecsinálnám magam egy ilyenre, főleg 6 éves koromban.

Nem életszerű a történet - tesóka lop meg feltör dolgokat, anyu apu a szemét forgatja és nem tesz semmit. Aha.

2018. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez igaz, akkor megérdemlitek. Aki ennyire tehetetlen egy taknyos kamasszal szemben, azt meg is kell lopni.
2018. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Mert kezelhetetlen. Még az iskolából is kirúgták, most kezdett szeptemberben egy másikat, reggel elmegy, de nem suliba, mert a tanár telefonál, hogy nincs ott. Meg vásárlás közben eltűnik direkt, amikor valamire azt mondják ,hogy nem kapja meg, aztán a bemondón kell kerestetni.

Most én mit csináljak vele,komolyan? Nem normális

2018. nov. 27. 09:10
 46/57 anonim ***** válasza:
21%

Ez egy kicsit durva lesz, de kipróbálhatod.

Vedd ki a cipőfűzőt a cipőjéből és tedd a sapkájába. Hagyd hogy keresse, aztán majd ebből rájön, hogy nem szabad a más cuccához nyúlnia.

2018. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

XD

ha az én gyerekem ezt másodszor is eljátszaná, megvárnám kint a kocsiban :D mit több, még messzebb is parkolnék, hogy ne találjon meg. 16 éves és ugráltatja az egész családot XD ész megáll!

2018. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem így viselkedne valaki pofánvágnám az bizros, pedig nem vagyok az erőszak híve. Nyiss egy új bankszámlát webkártyával (azaz nincs fizikai kártya, csak netes) és úgy nem tudja lopni a pénzed. Próbálj meg elköltözni otthonról ha a szüleid ilyen töketlenek hogy nem állnak ki magukért meg érted.
2018. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
93%
Kamerázd be a szobád..vannak olcsón rejtett kamerák..hátha..
2018. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
92%

visszakézből egy pofon esetleg?


vagy simán minden alkalommal a rendőrség kihívása? (mármint h jöjjenek ki hogy tolvajt fogtam)


a legapróbb dolgoknál is.


de az elköltözés lenne a legjobb megoldás amennyiben van rá lehetőség

2018. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!