Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan büntessek meg egy tolvajt?

Hogyan büntessek meg egy tolvajt?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha a tesótok folyton meglopna? A kérdés most nem egy vacak csokira vonatkozik, hanem pénzre, adathordozóra stb.Nagy pofátlanságnak tartom az egészet. még a zárható szekrényt is feltöri, már betelt a pohár.Tudnátok tanácsot adni?

2018. nov. 27. 06:18
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
88%

Milyen tanácsokat adtok??

Nem szabad verni a gyerekeket, mert jogaik vannak az ilyen taknyoknak is.

Szóval nem szabad ütni....

...esetleg rúgni?!

2018. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
98%
Ha a szüleid csesznek bármit tenni, irány a rendőrség. Szépen megkérdezed ilyen esetben mit lehet tenni, mert a lopásaival a tesód ennyi meg ennyi kárt okozott. Amúgy lehet hogy a zsaruk már rég keresik a tesókádat, mert ha otthon lopkod, akkor mástól is lophatott.
2018. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
98%
A szüleiddel sincs minden rendben, ha ezt elfogadják. Elküldeném az egész bagázst pszichológushoz vagy terapeutához. Az öcséd jó úton jár a bűnözői életforma felé.
2018. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
8%
Magyar családban ez nem meglepő kulföldön is tudják h milyen a magyar.. Kazetta zárhato szekrény ez alap ott ahol van magyar is. Költözés,szüleid meg azért nem szolnak mert ők is loptak már..
2018. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
80%

Ha az a cél, hogy nyugtod legyen: költözz el, mert otthon látod, hogy milyenek az életfeltételek...

Ha az a cél, hogy ne lopkodjon a tesód: vidd pszichológushoz.

Ha az a cél, hogy bosszút állj: ez ne legyen a cél, csak olaj lenne a tűzre, ha te büntetnéd meg. Bünteti őt még eleget az élet, ha így folytatja.

Ha az a cél, hogy büntetést kapjon: jelentsd fel.

2018. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
98%

Első vagyok, félreérthető voltam, nem konkrét pénzhamisításra gondoltam, hanem én egyszer ajándékba csináltam olyan bankjegyeket, amiken ismerősöm feje volt. Ilyen netes sablon alapján, ilyesmire gondoltam, hátha a hülye nem nézi és fizetne vele a és jól kiröhögik.


A helyedben amúgy sos új kártyát csináltatnék, de neki nem mondanám, a régit továbbra is megtartanám kamuként (de asszem le is lehet tiltani a netes fizetési lehetőséget).


Ezen a gyereken, ha igaz, minden, amit leírsz, a beszéd nem segít. Max szakértő. De inkább két büdös nagy pofon minden ellopott száz forintért cserébe! Fognám az összes cuccát és b .sz. nám ki az udvarra, a telefont lezárolnám, wifin blokkolnám. De végső soron elhúznék otthonról, mert ez nem normális!!! Szüleid is milyenek,már ne haragudj, de nagy marhák!!!

2018. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy csak simán gyökér, lehet, hogy kleptomániás, azaz kényszert érez rá. (mint a fuldoklónak a friss oxigén)


Mindenesetre el kéne vinni pszichológushoz, a szülőkkel együtt, mert az azért durva, hogy ennyire leszrják a saját gyereküket.

2018. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!