Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem apám . Rosszat tettem?

Megütöttem apám . Rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Szócsata volt , majd bevert nekem egyet az arcomba , én meg reflexből félelmemben visszaütöttem .
2010. jún. 26. 22:13
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező: Hány éves vagy? Mégis min veszekedtetek?

Ezeket fontos lenni tudni, hogy megmondhassuk jogos volt-e a pofon akár részedről, akár apádéról..

2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
33%

Hát szerintem rosszat.

Én csak akkor szoktam visszaütni apának amikor játszunk :D például a múltkor kötekedett velem én nem hagytam magam, a seggemre csapott én meg az övére :D és ezt majdnem minden nap eljátsszuk :D de ez csak játék.

Igaziból nem ütnék neki vissza. Tiszteletlenség lenne. És amúgy se mernék.

És ő miért ütött meg? Mit szólt hozzá amikor visszaütöttél?

13/l

2010. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

5éves koromtól vert anyám, 19évesen megelégeltem és megpofoztam. Odahívta az egész családot akik minden semmirekellőnek elhordtak, hogy ilyet nem tehetek, de én mai napig nem bánom.

Ha megérdemelte te se bánjad.

2010. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
57%
igazad van elöttem iró! ird mégegyszer!
2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

23:48-as vagyok!


Nem nem apámmal maradtam! Anyámmal közösen egyeztek meg mindenben. Apám akkor jön amikor akar, ugyanis itt dolgozik anyumnál. Válóperen nem voltunk bátyámmal, minek? ( Ugye anyumék közösen egyeznek meg. ) Nem, anyum nem csóró, apum viszont nyugdíjas. Mivel apum itt dolgozik, ugyanúgy belepofázik mindenbe. Mikor mosogassak, mikor vigyem le a kutyát...stb.


Ha apumnak lenne pénze, akkor sem maradnék vele! Lehet, hogy te egy olyan kis pénzéhes dög vagy, aki csak azért marad másoknál, mert kell neki a pénz. Ha így van, nagyon sajnállak. Engem nem lehet pénzen megvenni. Menj valami gazdag öreg fószerhez, töltsetek el pár órát kettesben, és megvan a pénz! Megoldás minden problémádra!

2010. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
0%
nézz a tükörbe,és köpd le magad !!!
2010. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kawaii Kukac!

Nagyon hasonló a helyzetünk, én megértelek. Én 13 éves vagyok, de velem is ugyanez megy. Anyámnál élek, pedig ő a szegényebb, de ő legalább nem ver meg nyilvánosan. Apámék gazdagok, folyton azt hangoztatja, hogy az szeret, aki mindent megvesz nekem. Állítólag mindketten szeretnek, de akkor miért vernek? Ez olyan átlátszó. Már elsős korom óta folyton pszichológushoz kell járnom, de persze nem vagyok gyogyós, csak jó beszélgetni valakivel, amikor senki sem hallgat meg. Én vagyok a fekete bárány, mindenért a hibás. Azóta jártam már kollégiumban, átmeneti otthonban, intézetben is, de végül csak visszakerültem. 06-26 23:13-as voltam.

2010. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
44%

tegnapelőtt 11:20 vagyok.


Miért pontoztatok le? Azért mert játszunk vagy mert nem ütnék neki vissza?

2010. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
54%
Tojd le,itt van aki 0 %-kal vigan elválaszolgat és neki van a legnagyobb hangja..:D
2010. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
#5 azt írja joga van hogy megverjenXD, hát ezen szakadok
2019. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!