Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy a...

Csakazért kérdése:

Most tudtam meg, hogy a barátomnak van egy eltitkolt lánya.3 éve élünk együtt, a fiával és a családjával nagyon jó a kapcsolatom. Mindenki tudott a gyerekről, csak nekem nem mondta el senki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most el akar költözni
2018. dec. 2. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Ébredj fel végre és menekülj. Ezek mind átvertek, hiába "nagyon jó a kapcsolatod velük". Milyen kapcsolat az ilyen? Ki tudja, mi derülhet még ki a pasiról, meg az egész családjáról?
2018. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

De miért ő van ezen megsértődve? Meg egyébként: hogy a fenébe lehet egy gyereket eltitkolni, egy másikat meg olyankéntkezelni, akivel még is a kapcsolatod?

Menjen a pi...ba az ilyen, a többieket meg ne hibáztasd, ez nem az ő dolguk lett volna, hogy elmondják. Mi célja volt a titkolózással a kedves párodnak? Nehogy megbízhatatlannak tartsd, hogy már két alomból két elhagyott gyereke van?

Én ráadnám a kabátot, amikor csomagol...erről hazudni...ez anyagi és érzelmi kérdés is. Mi a fenét titkolhat még (most és bármikro a jövőben), ha ennek titkolására képes volt?! Nem tudonék benne megbízni ezek után. Ez azért nem olyan, hogy eltörte a kedvenc vázádat, és amíg be nem szerez egy ugyanolyat, addig igyekszik titkolni ...

2018. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

Én nem tudom hogy az én lanyom apja letagadta e a gyereket, de nem látogatja.

Hasonló ez a történet az enyémhez. Nektek nincs még közös gyerek?

2018. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs közös gyerekünk!
2018. dec. 3. 08:04
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon gondold meg, hogy szülj-e neki, mert simán benne van, hogy ha úgy alakul, majd őt is letagadja, te meg perelheted gyerektartásért...
2018. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#7-es nagyon vagod a dolgokat megkell hagyni! Te biztosan ilyen ember is vagy aki eltitkolna a sajatjat.Kerdezo legyen annyi eszed hogy nem szulsz neki mert elhagy es majd azt is letagadja te meg ott maradsz egy gyerekkel. Nem tudnal mar ugysem megbizni ezek utan mindig ketelkednel hogy vajon rejteget e meg valamit. Mi tortent azota? Megbeszeltetek a dolgot?
2018. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az, hogy valaki tojik a saját gyerekére, pont olyan infó, amit joga van tudni az illető párjának.
2018. dec. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!