Vajon igazuk van?

Figyelt kérdés
Nézem a Való Világot, de anyáméknak ez nagyon nem tetszik. Napi renden megy a veszekedés, hogy milyen színvonalon aluli műsor. De nem magyarázzák meg, hogy mégis miért gond, ha nézem, vagy mégis mit árthat nekem?! Ez csak egy tv műsor. Mégis mi bajom lehet tőle? Szerintetek igazuk van? 25L

2018. dec. 7. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen mit keresel otthon? Mesét nézhetsz anyu megengedi? Gondolom azt hiszik szűz vagy ezért ne nézz szexet se tévében.. Amúgy a vvk nálam szarfosszar kategóriák de nálatok nem a vv nézése vagy nem nézése a fő probléma..
2018. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jesszusom, utolsó, azért ennyire ne borulj ki :D 1 hónapra jöttem haza, amíg befejzik a lakásom, hogy már ne kelljen fizetni az albérletet. Nem kell értem ennyire aggódnod, de azért rendes vagy :D
2018. dec. 7. 13:47
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem csak óvni akarnak attól a szenntyől. Vagy lehet hogy csak nem akarják hogy nézd, mert ők nem szeretik.

Mondd meg nekik hogy te sem mondod meg hogy ők mit nézzenek és tartsák ehhez magukat. Felnőtt nő vagy, el tudod dönteni hogy neked mi a szórakozás.

Nem ártasz vele senkinek. Nézd csak nyugodtan :)

2018. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
1 hónapra elmegyek albérletbe nem oda ahol a gyerekszobában megszabják mit nézhetek 25 évesen a tévében.
2018. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Miért menne albérletbe ha van ott hely? Gondolom neked hegyekben áll a pénz. :)

Mellesleg a legtöbb albérletben előre ki kell fizetni 3 havi lakbért.

Gondolkozz mielőtt hülyeséget írsz.

2018. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem áll hegyekben de sose költöztem haza semmilyen körülmények közt mivel felnőtt nő vagyok és sose türtem ha megmondják mit hogyan tegyek. És eszem ágába nem volt 5 percre se a gyerekszobába vissza menni nem hogy 1 hónapra,pont az ilyen a tévét sem nézhetek saját müsort választva vagy hallgatva h milyen szar vagyok h nem azt nézem amit ők jónak látnak.. :O
2018. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk és különbözünk. Mind más és más nevelést kaptunk. Lehet hogy valaki sokkal többet tűr mint te.

Nem leszólni kell a másikat hanem segíteni neki.

2018. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki sokkal többet tűr mint te.

Azokat nem sajnálom speciel aki 20 ason 30 ason el türik h a szülők döntsenek az alap dolgaikrol is,kapcsolatukrol stb,max nevetségesnek tartom.. Az összes mama hoteles idegbeteg láncra kötött ide jár picsogni..

2018. dec. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát persze, felnőtt nő vagy :) Ez teljesen kivehető a válaszaidból és abból, milyen jól tudod kezelni az indulataidat :D
2018. dec. 10. 13:18
 20/24 anonim ***** válasza:
Én felnőtt vagyok,már 16 év17 esen sem türtem h belefozzának az életembe v hogy mit nézek a tévén mit olvasok,önálló lény vagyok nem a szüleim klónja.. Nem nekem mondják h milyen szart nézek v nem nézhetek akármit 25 évesen.. :D De biztos felnőtt nő vagy.
2018. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!