Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb, legroszabb, legvicces...

Legjobb, legroszabb, legviccesebb csalàdi karàcsonyi sztoritok?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legjobb, legrosszabb, legviccesebb,esetleg legfurább, legérdekesebb sztori, ami a családi karácsonykor történt veletek?
2018. dec. 10. 00:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Számomra legjobb: megkaptam első tévémet, telefonomat. Nem tűnik nagy dobásnak, hogy 10 évesen ilyeneket kaptam, de azóta már komplett gyűjteményem van ilyen-olyan telefonokból, hobbiból javítgatok/eladogatok telefonokat és a felettébb furcsa hobbimnak köszönhetően most villamosmérnöknek tanulok (első év).


A legrosszabb szintén 10 éves koromban volt: 2010 dec. 17-én a dédmamám 80 éves korában elhunyt. Én (hálistennek) nem voltam ott a halálos ágyánál, utoljára elköszönt "Auf wiedersehen" és eltávozott.


Különösen rossz karácsonyom volt még 4 éve, akkor nagyon depis voltam.

Egyébként a karácsony nálunk nem egy szuperhangulatos valami, hanem 23.-án édesanyámmal együtt karácsonyozunk, 24.-e délelőtt a szűkebb család, két ünnep között pedig meglátogatjuk a többi rokont is. Egyébként tunyulás nonstop.

2018. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!