Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi motiválja arra az embert...

Mi motiválja arra az embert hogy gyereket vállaljon?

Figyelt kérdés
Valahogy annyira problémás és nyűgös dolognak látom érzem hogy a gondolattól is kiráz a hideg .. 28f

2018. dec. 17. 22:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

Merre laksz?

Vagy annyira ember,hogy megmond......

Szeretnéd hogy egy lány összeverjen?

2018. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanattól a férfitól szült, mint akitől a bátyád is volt 5 évre rád?



Már írtam fentebb: 24/F

Privátban adok helyszínt is hogy hol találkozzunk

2018. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem,anyám a bátyámat 20 évesen szülte,engem 35 évesen,vagyis 15 év van kettőnk között.
2018. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#22


ez nem egészen így van.

anya engem nem egészen 27 évesen szült, öcsémet 37

és én selejt vagyok, idegbeteg meg minden ilyen öcsém viszont teljesen egészséges, annyi az összes baja h fénytörési problémái vannak a szemének de ezt is úgy örökölte, szemüveggel jól lát, 5ös tanuló (4.-es) és kiválóan focizik.

20/L

2018. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Metionin ***** válasza:
100%
Emberfüggő, van aki szeretné tovább adni a génjeit, van aki a tudását vagy a vállalkozását, vagy az értékrendjét, sokan azért vállalnak mert a társadalom elvárja vagy mert a párjuk elvárja, másokat meg a gyerekkel járó kedvezmények motiválnak. Van aki csak szimplán szereti őket és akar magának is. Nekem pl. nem tudnának akkora motivációt mondani ami miatt bevállalnám.
2018. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
16%

Én mindent elszúrtam az életemben.Soha semmi nem sikerült.Mindennek melléfogtam, rosszul döntöttem.Mindent másképp kellett volna csinálnom.

Egyetlen dolog van, amit nem bánok, sőt!Egyetlen értelme van az életemnek, amiért érdemes tovább kínlódnom.

Ez pedig a 3 gyermekem, akik nagyon jól sikerült, okos, szép gyerekek.Már nem gyerekek, felnőtt diplomás 2 lány és 1 fiú, külön élnek a párjukkal, nagyon jó a kapcsolatunk, unokáimat is nagyon imádom.Az egyetlen pozitívum az életemben ők,amit fel tudok mutatni.

Míg fiatal az ember,könnyen dobálózik vele, nekem nem kell gyerek.

De eltelik az idő, ott marad,és rájön már késő.A legközelebbi, legszorosabb köteléket elszalasztotta.

Ismerek két ilyen nőt is közvetlen környezetemben.Rettentő magányban élnek.Nálunk a házban amikor mindenki hazajön, ÉLET van.

2018. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!