Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paradox helyzet megoldása?

Paradox helyzet megoldása?

Figyelt kérdés

Legszívesebben 28f elköltöznék otthonról ...

De ha elköltözök otthonról akkor többet kell dolgoznom és azt érzem ugyan otthagyok vagyok mert vagy a munkahely stresszel vagy az otthoni személyek.

leginkább nyugalomra vágyok ..

Így ha akkarok 1-2 hónapra feltudok mondani és kitudom magam pihenni meg amit akkarok.

De azt érzem ígyx is úgy is kell kínlódni valamivel hála a szüleimnek...



2018. dec. 20. 18:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha az én fiam lennél, nekem is tele lenne veled a tököm....
2018. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

"tegyük fel szereztél diplomát"


Hát persze!

Hemzseg az egész a helyesírási hibáktól!

(is)

2018. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy depressziós vagy? Érdemes lenne ezt is megvizsgáltatni. Én a depressziósabb periódusaimban szoktam hasonlóan gondolkozni.

Szerintem ez jó megoldás lenne számodra, főleg hogy érdekel is, műszaki affinitásod is van, és nyugodt munkakörnyezetre vágysz.


Ha tanulnál programozást, akkor vagy valamilyen iskolát javaslok ehhez, de az pénzbe kerül, vagy a Udemy oktatóvideóit. Ezek ugyan fizetősek, de sok fenn van belőlük a torrent áruházban is.

2018. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocs, felcseréltem két bekezdést: a programozásról szóló után szándékoztam azt írni, hogy az megfelelő lenne számodra. Nem pedig a depresszióra értettem. :)
2018. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
# Miért lenne pont a progamozás megfelelő neki? Mondjuk a web, meg a hasonló "programozások" nyugisak, de az ipari nagyon stresszes...
2018. dec. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!