Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarazzam meg, ha en...

Hogy magyarazzam meg, ha en sem ertem miert teszem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy IPhone XS-t. Eddig mindig régi telefonom volt, nem is szamitottam ra, hogy ilyen meglepetesben lesz reszem. Viszont nem akarom, hogy masok tudjak, mindig lehalkitom munkaban is, elrakom, nem dicsekszem vele senkinek. Tobbszor elofordult, hogy ez miatt nem voltam elerheto. Most meg azt hiszi a párom es a csaladom, hogy nem orulok neki es kicsit neheztelnek is rám. Mit mondjak nekik, vagy hogy kéne reagalnom?

2018. dec. 20. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme rejtegetned mások elől. Ha valaki a telefonod miatt könyvel el gazdagnak/bunkónak... ne foglalkozz vele. Amúgy meg szerintem másokat nem nagyon érdekel a telefonod márkája és ára.
2018. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!