Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vagytok már az első...

Túl vagytok már az első "karácsonyi" családi veszekedėsen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Túl zen vagyok, és túl jól aludtam.
2018. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz. Kettesben vagyunk a férjemmel, nem stresszelünk. Együtt készültünk, mindent együtt csináltunk, és tök jó így:)
2018. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26 évem alatt egy karácsonyi veszekedésről sem tudok, pedig mindig minimum 10-en ünnepeltünk. Persze az elsőkre nem emlékszem akkor legyen csak 15 évre visszamemőleg :D
2018. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Reggel fél 6kor az amúgy iskola napokon ágyból kikellni se akaró gyerek azzal keltett, hogy a tableten mutogatta na ilyen plüss a szíve vágya. Mondom szép szép de még adjon kis idõt amíg visszaépítem az este kiszökött csipát a szervezetembe mert én se leszek fiatalabb, mindent meg kell próbálni nem herdáljuk a testrészeket csak úgy...

Ez miatt meglepõdött s adott fél órát mikor is kellemes hüvös szelek cirógatására ébredvén felfedeztem lenyúlta a takaróm. Itt megemlíteném csodaszép takaró boltot nyithatnék a sok kockás, foltos, egy színûk, plüss, sima, dunyha stb verziókból s a gyerek is büszke tulajdonosa egy legó ninja mintásnak de az elõmelegített eszerint mégis csak jobb.

Gondolván valahány x felett az embernek már mindegy felkeltem. Idõs nénik, bácsik oly kiegyensúlyozottan élnek 3, 4 óra alvással.

Ideje ezt gyakorolni.

A nap a szokásos fõzés,takarítás, jaj mikor lép le egy órára nagyival, hogy a fát belopjammal telt megspékelve a macskák megfürdetésével.

Lehet elcsípték már elöbb egy egy tekintetem s sejtették.

Lehet csak bolondnak hittek s én is magam ahogy a frissensült rántotthússal cserkésztem be õket.

De azért csak sikerült.

Ettõl egyikünk se lett boldogabb. Bár bennem még hadakozott a mégis csak jobb így a b.sszus nem fog begyógyulni inkább amputálják le a karom érzelmek addig a két macska már így pár hónaposan tisztább önismerettel rendelkezett mint egy harmincas éveit taposó nõ. Szimplán gyûlöltek. Mélyen, megvetõen.

Ezen elmerengtem majd mikor a gyereket átkok, ígéretek, falsul hangzó félmondatokkal átküldtük nagypapázni beindult a 45perces óra összeegyeztetõs impassible.

Fa be, díszek fel, ajándék jó lesz, jaj de szép hát nem cukker pont most akar kiégni a vadiúj világítás, a fene hogy valaki fel ette a 4 mázsa szaloncukor felét kôrkérdésekkel tarkított élmény.

S rájössz nem kell az a plüss. Mert a gyerek boldog.

Boldog mert olyan polóban rohangál amit nem fogok tudni mosni csak ha a gyereket is mosógépbe teszem mert levenni nem fogja az fix max ha már kinõtte s levágom a testérõl 5 év múlva.

Boldog amikor 10 percen bellül iszik ötödszörre csak hogy használhassa az új bögrét visszatartva az ingereket. 😄

S boldog amikor 40 liternyi valami olyan állagú ajándéknak szánt zöld trugyóban lelem a kádban aminek láttán nem tudom a vízvezeték szerelõt vagy a szellemírtókat hívjam.

Azért biztos ami biztos csinálok ezernyi válalható s válalhatatlan képet ha majd 80 évesen idõsek otthonába akarna dugni legyen tárgyalási/ zsarolási alapom. Ez a kettõ egy bizonyos idõ után már egy és ugyanaz.

A nappaliban életem párja anyámmal együtt szenvedélyesen szerel csak azt nem tudom mit cirka egy órája. A játék doboza, az alkatrészek s a magyar leírás alapos áttanulmányozása után se tudják. Gondolván ez bejglisen meghitt fotóznék de a tekintetükbõl már látszik ez nem a könnyed szerelés, ez már átcsapott a fogcsikorgatós élethalál harcba. Annál is inkább tüzeli õket a gondolat mikor ártatlanul megosztom velük a dobozra írt jelzést...7év felettieknek....

A tesómnak valami misztikusan kifejlesztett képessége van miszerint minek nem örülne valaki. Ez minden évben elképeszt s még szórakoztat is de az idei választása miután kibontottam még õt magát is gondolkodóba ejtette. Nem kicsit parfüm mániás vagyok, õ meg talált egy otthoniparfümkészítõ szettet s összerakta a kettõt. Eddig ez szép. S ennek folyamánya képp lehetett volna a csomagban a gyapjas mamuttól a hódmirigyen át eltünt francia parfümkészítõ szentté avatott levágott kisujja mellett minden féle de ebben ezek voltak: 2 barna üvegcse, 2 üres fiola, egy kimérõ edény s egyetlen szem lipton tea filter. 😂😂😂

Boldog ünnepeket.

2018. dec. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!