Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy rosszul esik?

Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ma jjöttünk haza szüleimhez a párommal, legalább 3 órája viszont alszik. Holnap megyünk az ö szüleihez, ott biztosan fent lesz és tölem is elvárja majd, hogy megfelelöen viselkedjek. Szüleimnek sem esik jól az egész. Másik, hogy megígérte ma elvisz vezetni, mert rám fér egy kis gyakorlás, szükségem van rá, mert a munkámhoz fog kelleni, persze ez sincs eszében, hiába kértem 2 hete.Mit tegyek? Mit mondjak a szüleimnek, kellemetlen az egész és hogy álljak a páromhoz?

2018. dec. 25. 15:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%
Elég nagy baj, hogy úgy akarsz nekilendülni az 500 km-nek, hogy 2 nappal előtte akarsz nekiállni gyakorolni.
2018. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem aludna és az asztalnál ásítozna az lenne a bajod...
2018. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Miert nem te vezettel odafele? Jo lett volna gyakorlasnak.
2018. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%

Ó, ezekre nem válaszol a kis hisztis liba!

Mennyi jogos kérdés!

Meglett volna a gyakorlás!

Vagy ott volt apu (tudjuk-tudjuk, szívbeteg...)


Persze érdemi válasz nulla, inkább szenvedjen a férjem, csak a szüleim ne szólják meg!

Micsoda önzetlen szerelem az ilyen!

Hagynám a párom pihenni, ha fáradt, nem az idiótaságaimat hallgattatnám vele!

Azt is leírták, ha ásítozna, akkor meg azért lenne bunkó.

Neked mindenért bunkó, csak az az érdekes, hogy te nem vagy bunkó soha... Jaaa, DE!

2018. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
39%
Jaj te szegény a bunko párod alszik miközben adni kéne magát a szüleidnek, hogy TE jol érezd magad. Csak az ő hibája. Nem a 2 óra folyamatos vezetésé amiben ugye nem lehet elfáradni főleg ha az ő szegény szerelmét is hallgatnia kell közben. A decemberi hajtás és ugye a front meg csak kifogás lehet neki most kötelessége lenne vásári majomként körbe ugrálni téged és az egész családod. Boldog Karácsonyt!
2018. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%
Milyen bunkó emberek írogatnak ide...
2018. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
Na meg lett az 500 km?
2018. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%

Már nem jön vissza a kérdező ilyenkor.

Megsértődött, mert nem azt kapta, amire várt.

Azt hitte, majd mindenki elkezdi fikázni a férjét, hogy mekkora bunkó, aztán kiderült, hogy itt nem a férj volt a bunkó.

Azért szép az ilyen kapcsolat, mikor az asszony alapból bszogatja a férfit, és még másoktól is ezt várja el.

2018. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, nyugalom, lehet tovább oltogatni, csak nem volt idöm írni :) A vezetés simán ment minden gond nélkül, egyébként is jó soför vagyok, megdöbbentett, hogy valaki azt gondolta 1 óra alatt akarok megtanulni. Azért lett volna fontos, mert szerettem volna kipróbálni a csúszósabb szerpentineket, amire anyumék környékén lett volna lehetöségem, ugyanis a Tátrán kellett keresztül mennem. A férjemet pedig nem terrorizálom, de tartom magam ahhoz, hogy elmenni valakihez vendégségbe és átaludni a napot hatalmas bunkóság.
2018. dec. 29. 08:14
 30/30 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, én sajnálom, ha ez neked rosszul esett, de szerintem a vélemény - amit te kérdeztél, és eltérhet a tiédtől - nem oltogatás.


Semmi baj, tartsd magad a véleményedhez.

De különböztessünk már meg helyzeteket, amikor vki azért alszik, mert szétunja az agyát, vagy azért, mert fáradt.

Előbbit nevezhetjük bunkóságnak, utóbbinál meg legyen már fontosabb az egyén egészsége, főleg ha egy szerettünkról van szó!

Mennyivel lett volna jobb, ha ásítozik? Erre nem reagáltál, mert nagy valószínüséggel ugyanúgy bunkónak tartottad volna, mondván "Ez olyan illetlenség, végigásítani a másik mondandóját! Talán az én anyám ennyire unalmas?"

Szóval nincs jó megoldás, szegény pasi nem pihenhet, ha elfáradt, neki mindig helyt kell állni. Nem tudott volna olyat tenni, ami neked megfelel.


A másik, a vezetés. Én úgy érzem, már csak mented a menthetőt. Először még 2 hete könyörögsz meg rád fér a gyakorlás. Utólag meg már tök jó sofőr vagy?

Ha más kérdésénél olvasnád ezeket, te is éreznéd, hogy valami nem kerek. A többi csak magyarázkodás.


Azt javaslom, tényleg oltogatás nélkül, hogy próbálj kevésbé önző lenni, mert az ilyen hárpiákat hosszú távon nem szokták elviselni. Te most biztos nem érzed így, de mindig azt mondom, próbáld kívülről szemlélni a dolgokat. Vagy végigolvasni úgy a történetet, hogy nem veled, hanem egy ismerősöddel történt. Próbáld beleélni magad a másik helyzetébe, mindjárt máshogy látod a világot! Több nézőpont van, és egyik nem zárja ki a másikat!

2018. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!