Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg senki?

Miért nem ért meg senki?

Figyelt kérdés
Mindig kedves, aranyos lánynak tartottak, szüleim és a barátaim részéröl is sok szeretetet kaptam. Mondhatni jó munkám is volt, de nem jutottam elöre és láttam magamban a hibát, hogy mindenkinek túl sokat engedtem. Ha elhívtak valahova, akkor mentem, nem mondtam nemet. Ez volt a munkahelyemen is, kedves voltam, szerettek az emberek akikkel dolgoztam, de többet akartam. Újra vissza ültem az iskiolapadba és a fejembe vettem, hogy megváltozom. Úgy döntöttem, hogy nem fogom már az emberek érzéseit ennyire figyelembe venni mint eddig és el akarom érni, hogy legyen szebb házam, bejárhassam a világot. Új munkám van, ami azzal is jár, hogy keményebbnek kell lennem másokkal. Persze ez áldozatokkal jár, nem tartom már annyira a kapcsolatot a családommal és nem vagyok már az a ‘cuki’ lány. Szüleim mindig azt vágják a fejemhez, hogy egyszer még nagyon meg fogom bánni. Szerintetek igazuk van? Meg fogom bánni, hogy más lettem? Miért nem ért meg senki?

2019. jan. 8. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A munkát különítsd el a családtól.

Ha attól tartasz, hogy a család a munkavégzésedben fog befolyásolni, akkor nem kell róla beszélni velük.Vagy nem mindent.

Ha elmarsz magad mellől m8ndenkit, nem leszel boldog egy millió fizetéssel sem.

Magányos leszel.

Találj egyensúlyt.De ha egyébként jó a családdal a viszony, nem érdemes elrontani.

2019. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Oké, hogy levetettél egy cuki szerepet. Először kemény dolog, amíg megértik azok, akiknek a cukiság kényelmes volt, hogy ennek vége. Az viszont a te feladatod, hogy az új szerepedben új összhangot teremts azokkal, akik számodra fontosak. Kell a keménység, a következetesség, de csak a felmerülő problémákhoz. Akkor megengedheted magadnak, hogy az emberekkel gyengéd maradj.
2019. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!