Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha el lehet ezt felejteni?

Valaha el lehet ezt felejteni?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogyha valaki az apjával nem tartja a kapcsolatot (nekem nyomós okom van erre és évek óta nem is találkoztunk/beszéltünk egymással, az Ő hibájából mert elhagyott) akkor valaha eltudom-majd felejteni/elmúlik-e ez a sok gondolat a fejemből, ami kábé egy láncnak érződik, mintha az eseményhez lenne kötve az agyam, amit ő csinált?
2019. jan. 9. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Engem molesztált nekem egy pszichoterápiá segitett.

58N

2019. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló. Ez borzasztó. Köszönöm a válaszod.
2019. jan. 9. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
El lehet felejteni. De rajtad is múlik hogy beszéltek -e ha tudod az elérhetőségét, az már más kérdés hogy érdemes lenne-e beszélgetni vele. Mert van hogy nem.
2019. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet. De elnyomni, nem gondolni rá azt lehet.

Szal foglald el magad, ne ilyeneken gondolkozz. Ėld az ėleted ės ennyi. Rajtad múlik. Ha ügyesen csinalod egy percre sem jut eszedbe. De ez nem jelenti azt, hogy elfelejtetted.

2019. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

" az Ő hibájából mert elhagyott"


Nem volt ennek veletlen valami elozmenye?

2019. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. De, volt előzménye, de Anyukám nem csinált olyat, ami miatt ő lelépett, egy másik nőhöz, akinek másik férfitől van 3 gyereke, valamint közös gyerekük is lett. Minket meg nem látogat, nem hívott, nem is érdeklődik sehogy. Tulajdonképpen én már külön élek. Ez a dolog amit ő művelt, 10 évet ölel át. Anyukám mellett csinálta ahogy apa mondta "külföldön dolgozik" és 2 éve bukott le. Se hozzám nem jön, se a 12 éves öcsémhez. Én 23 leszek hamarosan. De hogy idegen gyetekek Apának hívják én meg tesóm elveszítettük, így ez egy fájdalmas dolog. Úgy érzem nem tudom elfelejteni soha.... főleg hogy míg anyuékkal éltem, ő mint kiderült, hogy a szomszéd városba lakott vígan az új családjával. Miközbe nekünk azt mondta külföldön van. Ez szerintem semmilyen előzmény nem tudja überelni, hogy a saját gyerekeit eldobja. A telefonszámom nem akartam hogy anya megadja neki, mikor utoljára beszéltek telefonon. Bocsi, hosszú lett.
2019. jan. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!