Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom őt felejteni valaha is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom őt felejteni valaha is?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akibe beleszerettem. Fél évig hülyített, miután rájöttem, hogy kihasznált. Csak arra kellettem volna neki...én ebbe nem mentem bele, ő pedig közölte, vagy ez vagy semmi. Ez az érzelmi kihasználás nagyon megviselt, elég sokszor sírtam miatta. Már jobb a helyzet, viszont már egy hónapja, hogy utoljára láttam őt, mégsem tudom elfelejteni. Tudom, hogy nem éri meg, de folyton eszembe jut. Mit csináljak, hogy túllépjek ezen? Hogyan felejthetném el? Már eléggé felemészt ez a dolog.

19/L



2017. aug. 6. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
egy erős fejre mért ütéssel minden megoldható.
2017. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, még a lehető legrosszabb szerelmet is nehéz elfelejteni... De fontos, hogy tudd, ő csak kihasznált volna később is, ez biztos.


A szokásos kikapcsolódás, kirándulás, túrázás, strandolás segíthet, és persze próbálj meg keveset agyalni, gondolni a párkapcsolatokra(ez nagyon nehéz, én is tudom, személyes tapasztalat...). Az ilyen kérdésekre nehéz válaszolni, hiszen nem láthatunk bele egyikőtök fejébe se, így hatásos "technikát" írni is nehéz :(.


De sok szerencsét az elfeledéséhez ;).

2017. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most az van veled,hogy a szíved nagyon erősen ragaszkodik a fiú után, és csak a szívedre tudsz hallgatni.De ha csak rágondolsz újra és újra, jobban fog fájni és még több ideig szenvedsz.A legjobb az,ha eszedbe jut,arra gondolsz h mekkora egy roh ék és h te nála jobbat érdemelsz.Nehéz eleinte, de halgass az eszedre, mert később a szívednek is úgy lesz jó. Ahhoz h kiszeress előle idő kell.Idő,idő és idő, viszont van egy olyan dolog ami felgyorsítja a felejtési folyamatot: ismerkedj meg egy új fiúval,aki tetszik neked, és szép lassan kialakulhat köztetek valami.Én egy lány miatt voltam nagyon szomorú több hónapon keresztül.Eleinte nagyon nehéz volt kibírni nélküle, de ahogy telt az idő egyre kevésbé fájt.Közben jött is egy újabb lány és teljesen kiszerettem belőle:D.Amit még tudok ajánlani,hogy kezdj el nagyon tanulni és edz sokat szabadidődben,mert ezek motivációt adnak és lelkileg is erősödsz, kevésbé fog fájni ha a fiúra gondolsz.még ami fontos, hogy minden kapcsolatodat bontsd fel vele, hogy minél kevesebbszer juthasson eszedbe.Egyébként az én esetem másfél éve volt, fél év után újra jóban lettem a lánnyal, de csak barátként.Most már a szívem mélyén sem érzek semmit iránta és van egy másik a lány akibe nagyon szerelmes vagyok:$ 17/f
2017. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!