Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaha el fogom tudni felejten...

Valaha el fogom tudni felejteni az első szerelmem? 8 éve nem megy.

Figyelt kérdés
Sose jártunk csak " barátok" voltunk, de én beleszerettem, amit sose mondtam el neki és nem is tudta meg. Időközben csúnyán átvert, rengeteget szenvedtem miatta és a mai napig nem tudom túltenni magam ezen. A szenvedés része eltompul amellett, hogy én még most is szeretem és ezen nem tudok túllépni, gondolok rá minden nap, álmodok vele rengeteget, kb félévente meg is keresem, pedig tudom, hogy már nem fog velem szóba állni. Jártam azóta másokkal, de mindenkiben őt látom és senki nem tudja betölteni azt az űrt , amit ő okozott. Ez már nagyon beteges. Menjek pszichológushoz? Van rá megoldás, hogy elfelejtsem vagy sose fogom?
2017. máj. 13. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Törölni kell a fájlokat.

[link]

2017. máj. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez ilyen kapcsolódási zavar. Traumás kötődés szerintem.
2017. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg se akar dugni?Hú hát te nagyon kicseszhettél vele anno!Mit követtél el?
2017. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!