Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok, ha a 24...

Hogyan fogadnátok, ha a 24 éves lányotoknak 41 éves párja lenne?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 22:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem gond,majd 10 év múlva lesznek fiatal szeretői a csajnak.Köztünk is pont ennyi a korkülönbség,működik a házasság másfél évtizede.
2019. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
51%
20-as ez nwm liberalista megkozelites hanem intelligens... aminte nem vagy
2019. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülnék, de az ő dolga. Láttam már jól működő kapcsolatokat nagy korkülönbséggel, szóval nem esélytelen.
2019. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
17%

#22:

Vicces, mikor egy olyan ugat vissza, aki még írni sem tud. :D

2019. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
18%
Múlthéten voltam egy háaspárnál, 17év volt a korkülömbség. A pali 73 (12éve nyugdíjas), "mami" 56 még javában dolgozik. Pali azon kesergett hogy nem fogja megérni hogy anyu is eljöjjön nyugdíjba és végre együtt járhassanak kirándulni, fürdőzni, kikapcsolódni. Egyszerűen ekkora korkülömbségnél más életszakaszban járunk. Jó aláírom hozzá lehet "öregedni" és a fiatal pár is "fiatalít" valamennyire. Szerintem a nyagy átlag a 20as éveit végigbulizza, a 30as éveiben családot alapít és gyarapodni próbál, 40 után dolgozik és hajtja a lóvét mint állat, 50körül meg lehet készülni a nagyszülőszerepre. MÁS ÉLETSZAKASZ.
2019. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
sok közöd nincs hozzá kérdező, mivel már felnőtt a lányod.
2019. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 jegecske ***** válasza:
24%
ne izgulj, majd otthagyja.
2019. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolom ideálisnak, de nyilván nem szólnék bele és nem tiltanám. Felnőtt nő. Azért ez más helyzet, mintha 16-17 éves iskoláslánynak lenne 30-as pasija.

Ha nem fog működni, akkor úgyis gyorsan vége lesz.

Ha meg jól működik, akkor minek piszkálnám őket? Az életkor csak egy dolog, nagyon sok minden kell egy jó kapcsolathoz, ami sokkal fontosabb, mint az életkor.

2019. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Én szüleim sem szóltak bele, hogy 13 évvel idősebb párt találtam magamnak. Bár itt egy hozzászóló szerint 24 évesen még szinte gyerek valaki, nos, én nem érzem magam 25 évesen gyereknek, főleg így, önálló keresettel és háztartással. Sőt, a szüleim sokkal jobban elfogadták a vőlegényem, mint eddig az összes fiúmat, akik korban közel hozzám álltak, de jöttek-mentek. Ez csak az én tapasztalatom, de egyikkel sem voltunk azonos szinten, én már eljegyzést szerettem volna, házasságot, miközben ő bennük még a felnőtti felelősségvállalás halvány csírája sem volt meg. Nem azt mondom, hogy nincs nehézség az ilyen kapcsolatokban, de mi a 13 év ellenére jobban megértjük egymást, mint eddig bárkivel, mint (majdnem) férjem a volt feleségével. (gyerek nincs) Én erre azt mondom, senkinek semmi köze hozzá, túl kellene már lépni azon, hogy ki milyen idős párt talál magának. Én 13 évvel idősebb férfiba lettem szerelmes, és? Ja, és nem szottyadt, nem vén, 38 évesen az ember még javában férfi, sőt, apám példáját látva majd 50 évesen is... Túrázunk, élünk rendesen, lehet még különbül, mint más azonos korú párok. Volt pár azonos korú barátom. Nem szeretnék általánosítani, de azért illik ránézni a mai 20-30 éves generációra... Nem valami bizalomgerjesztő.
2019. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%

"Másrészt ha anyagi okokból van mellette, megnyugodnék, hogy már 24 évesen elért idáig, nem kell megvárni, míg 35 évesen "jajjistenemgyereketkénszülniketyegabiológiaiórámjajjdeehhezjólkeresőférjkellakkorishalúzer" jelszóval rohangál egyik hülyétől a másikig."


24 éves kora után még jó párszor el fog érni odáig, hogy van egy párkapcsolata, nem értem a "már elért idáig" kitételt. Akinek meg 35 évesen még nincs saját egzisztenciája és a férfitól várná, hogy legyen, az valamit igen rosszul csinált addig.

2019. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!