Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a legrosszabb...

Nektek mi a legrosszabb családi emléketek?

Figyelt kérdés
Ami még mai napig fáj, vagy akkor fájt de már túl tetted magad rajta
2019. jan. 15. 20:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%
Anyukam meghalt mikor kicsi voltam..A mostohaanyam evekig utott vagott engem es a tesomat masok tudta nelkul, evekig lelkileg es testileg batott.. evekkel kesobb apam alkoholista volt es rengeteg fajo emlek maradt arrol az idoszakrol, a bantas,a szegyen es depresszios lettem a gyerekkorom miatt.. mar valtoztak ezek a dolgok szerencsere de soha nemfelejtem el es azota is faj.
2019. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Amikor meghalt anyu ikertestvére. 7 éves voltam, két hónapig volt beteg, nagyon kicsi gyerekei voltak. Egyszer láttam életemben sírni anyut és a nagymamámat. Akkor mondtam először, hogy orvos leszek, hogy más anyukájának ne kelljen sírni.
2019. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
85%
Egyebkent itt is mindnki leirja a szamara fajo emlekeket es valaki erre kepes fel/le pontozgatni? Szegyen
2019. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Mikor tesómat és engem vert anyánk és közben/előtte sírtunk, hogy ne tegye.

Vagy mikor egyszer átmentem a szomszéd lányhoz játszani engedély nélkül és délután jöttem haza (olyan pár órával ebédidő után. Nyár volt) és annyira féltem mikor hallottam, jön anyám, hogy bepisiltem. Meg mikor egyszer egy befejezetlen nyári házifeladat miatt véresre verte a hátam szíjjal. Én meg ösztönösen hazudtam, mikor kérdezték mi az.

Vagy az is megmarad mikor anyám és újdonsült nevelőapám részegen estek be a házba, mi húgommal elmentünk otthonról, mikor hazajöttünk, nevelőapám belehugyozott a húgom ágyába. Vagy mikor hazajöttem az iskolából és anyám meztelenül aludt a wc-n részegen és a házban le volt borulva minden.

Meg mikor kutyakaját ettünk bátyámmal az embernél aki vigyázott ránk mert nagyon éhesek voltunk.

Inkább abbahagyom itt mert rengeteg van ><

2019. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Az apám molesztált éveken át... Az anyám engem hibáztat minden rosszért
2019. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Ez az oldal a pszichológusok álma.

Hihetetlen sztorik... Sajnálok mindenkit. Mennyi börtöntöltelék szülő, már, ha annak lehet nevezni azokat...

2019. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%
Mikor nevelőapám részegen jött haza és megverte anyámat a legrosszabb hogy nem tudtam mit tenni. Szerencsére nagymamám hívta a rendőröket és azóta eltűnt az életünkből.
2019. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
91%
Nem is olyan rég volt, ment a tv és valamilyen családon belül erőszak volt a téma. Teljesen kivoltak akadva, hogy hogy verhette a gyerekét stb és közben a mindennapos verések jártak a fejemben amiket kiskoromban átéltem. Ez nekem jobban fájt mint amikor ütöttek vertek.
2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Anyámtól:


-porszívócsővel verés

-szódás-szífonos hideg víz arcra/testre

-kiharapott egy 1x1cmes darabot a csuklomnál a bőrből (látlelet is van)

-szakadt ruhák, étel kiporciózás

-14 évesen már több öngyilkos kísérletem volt, de csak röhögött


Apámtól:


-verbális pocskondiázás, lenézés, nem törődömség, új feleség/aki pedig addig áskálódott, hogy 8 éve nem tartom már a kapcsolatot apám és az egész afelőli családdal


nagyszülők:


-folyamatos súlyos megkülönböztetés a többi unokához képest

-megalázás

-verbális terror


30/L

2019. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
94%
8-as, szintén. Én 43 vagyok, úgy nőttünk fel az öcsémmel, hogy folyamatos terror a mostohaapámtól, vert is, anyukám soha nem állt mellénk, és a mai napig legyint, és lekicsinyíti a dolgokat. Én se bocsátom meg neki, hogy az egész gyerekkorunk el.lett cseszve (és lettünk sérült felnőttek ). Külföldön lakom, ritkán megyek csak haza.
2019. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!