Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a legrosszabb...

Nektek mi a legrosszabb családi emléketek?

Figyelt kérdés
Ami még mai napig fáj, vagy akkor fájt de már túl tetted magad rajta
2019. jan. 15. 20:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
38%
Egy szó :Apám!
2019. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%
10 éves voltam, mikor a szüleim válni készültek, de ekkor még együtt éltünk. Egy szobában voltunk mindhárman,- mindenki foglalkozott a saját dolgával. Már nem teljesen tiszta, hogy micsodán, de úgy összekaptak, hogy egymás megölésével fenyegetőztek ordítva. Anyukám ekkor elkapta a karom, és elkezdett másik szobába húzni, de apám visszarántott. Máig emlékszem, hogy sírtam, soha életemben nem sírtam úgy, mint akkor. Ott rángattak össze-vissza, miközben ordítottak egymással, dolgokat vágtak egymáshoz. Elakartam menni tőlük, vissza a szobámba, de nem engedtek, fogták a karom, ráncigáltak. Végül apám feladta, elengedett, és én is, és anyukám is sírva aludtuk el egymás mellett az ágyon. Sosem felejtem el. Nem tűnik durvának, de 10 éves fejjel, nekem ez egy nagyon nagy trauma volt, és leírhatatlanul féltem. A saját szüleimtől.
2019. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%

Elvitt gyerekkoromban a rendőrség otthonról a rossz körülmények miatt. Intézetbe kerültünk, a bátyáimtól is elválasztottak. Ez akkor borzasztó volt kisgyerekként, de mai fejjel jobb, hogy így történt.

Aztán a Papám halála, 6 éves voltam, nem tudtam pontosan mi a halál, de tudtam, hogy soha többet nem fogom látni, és láttam éreztem a Nagymamám fájdalmát.

12 éves koromban pedig a Nagymamám halála, életem legborzasztóbb napja. Ők vettek magukhoz az intézetből, örökre hálás leszek Nekik.

2019. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Mikor 9 évesen anyuék összevesztek,mert apám beszólt valamire evés közben. Emlékszem úgy bepöccent, hogy elbújfam a kertbe a fák közé.

Aztán kiabálást hallottam és odafutottam.

A garázsba pedjg egy fegyvert tartott a fejéhez, azzal fenyegette anyát, hogy lelövi magát.

A legcikibb, hogy mindez vendégek előtt történt. Azt mondta mikor ez kiderült hogy ott voltam, hogy biztos anyám beszélte tele a fejemet. (22 éves vagyok és azóta nem felejtettem el ezt)


A másik szintén apám, hogy elhagyott minket egy másik komplett családért, és velünk nem is foglalkozott éveken át, de az idegen férfitól való gyerekekkel igen, ráadásul csináltak is pluszba egyet az újdonsült asszonykájával.... Belegondolva jobb is hogy nem tartom vele a kapcsolatot. Engem is volt hogy rángattak míg veszekedtek kiskoromba.

2019. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer én is tettem fel egy ilyen kérdést, az első 4 válasz az volt, hogy mennyire perverz vagyok, meg mások életében minek akarok vájkálni... Na mindegy.
2019. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%
Az alkesz nevelőapák, az idegbeteg anyám. Folyamatosan. Egy nyugodt percem nem volt.
2019. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a kérdést meg fogom mutatni az összes breeder féregnek aki szerint minden nőnek szülnie KELL, mert ez az élet értelme, stb.

Nekem is voltak finomságok, gazdasági erőszaktól a nemiig (családon belül), úgy nőttem fel mint a gomba. 5 éve járok pszichológushoz, talán most érzem hogy javulok, viszont egyre több durva emlék jut az eszembe, amiket eddig elrejtett az agyam, és nagyon rossz.

Talán a legrosszabb, hogy rettegtem a bátyámmal egyedül maradni, ami sajnos sokszor megtörtént, olyankor vagy boxoló voltam neki vagy....más....

Nem tudtam magam teljesen túltenni de igyekszem, eltakarodtam onnan abból az okádék környezetből, jó emberek közt élek.

2019. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Krv@ sz@r volt, mikor a suliban karácsony előtt mindenki örült hogy egy ideig nem kell suliba menni, én meg rettegtem...Mlg a suliban is jobb volt pedig szét szekáltak, de legalább nem vert meg senki.
2019. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%

#14-es vagyok. Karácsonyról jut eszembe egy szép de szomorú emlék. Emlékszem 3.os lehettem kb vagy 2.os és kérdezték a suliban ki mit kapott karácsonyra. Mikor rám került a sor olyan boldogan mondtam, hogy almát és csokit mintha a csillagot kaptam volna az égről. :D Az volt az első karácsony amikor kaptam valamit. Mamám félt bármit venni nekünk mert anyám nem tartotta a karácsonyt és durva dolgokat vágott le ha mi akartuk volna.

Gondoltam ezt is elmesélem, ne legyen annyira keserű ez a topic ami itt nyílt.

2019. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, képzeld, attól mert nem intézetis valaki, még nem biztos ám, hogy normális családban nő fel. Lassan fenti példákat. ..miért jobb az, ha az édes szülő ver, erőszakol, terrorizál???
2019. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!