Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen minden?

Figyelt kérdés
5eve vagyunk egyutt a ferjemmel, van egy egy eves gyerekunk. A ferjem nagyon jol keres, az o hazaban elunk hárman. Én gyesen vagyok jelenleg. A helyzet az, hogy a ferjemmel mostanaban vitazunk es nem jutunk dűlőre. Azt mondja neki szuksege van kikapcsolodasra, mert stresszes a munkaja, amit megertek. Egy heten egyszer megy el iszogatni a barataival, ami nem zavar. A gyerekkel szinte csak en foglalkozom, itthon vegzem a munkamat, probalok ketnaponta fozni. (Sajnos nem jon ossze minden nap ez igaz) . Kicsit kimerultnek erzem magam. Tegnap a ferjem elakart menni a barataival iszogatni, de mondtam hogy maradjon itthon, nem tetszett neki ossze is vesztunk emiatt. Ugy erzem ha nem azt mondom amit hallani akar akkor ugyis csak veszekedes van, mondhatok en barmit .... a vitaknak is csak ugy van vege ha en megyek oda hozza hogy bocsanat. Ő altalaban a penzzel jon, hogy o tart el minket es hogy en halatlan vagyok. Nem tudom mi az osszefugges... azt mondja o semmi rosszat nem csinal. A lenyeg, hogy van olyan helyzet amikor nem szeretnem, hogy pl elmenjen, de nem tudjuk soha megbeszelni, veszekedes a vege.... kicsit ugy erzem, hogy o keresi a penzt es azt hiszi akkor azt csinal amit szeretne. Most vagyunk tul egy komoly betegsegen a gyerekkel, es most lelkileg kicsit faradt vagyok, es rosszul esik , hogy a ferjemtol sem kapok egy kis megertest. Mindig azt mondja a gyerekneveles ezzel jar. Mit csinaljak, hogy jobb legyen a helyzet? Kocsit belefaradtam mar ebbe az egeszbe .
2019. jan. 19. 12:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebből tuti egy jó nagy Y lesz.

Sajnálom, hogy ezt írtam és téged is, de az élettapasztalatom ezt mutatja

2019. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2019. jan. 19. 12:30
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

kétfelé fogtok menni, két irányba egy idő múlva (sajnos)

Az iszogatásból részegeskedés és annál csúnyább dolgok lesznek később

2019. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

1: Nagyszülők, barátok, bébiszitter segítség?


2: Nálunk hasonló a helyzet, csak nincs gyerek. Nem dolgozom betegség miatt 2éve (ami nem lesz örökké így, csak amíg kezeléseket kapok, stb) de cserébe természetesen mindent csinálok itthon, van hogy napi 2x főzök más-mást, minden nap takarítok, mosok, vasalok, bevásárolok, még a kisebb barkácsolásokat is megcsinálom stb. Ráadásul Ő lakik nálam(saját lakás)...

Ő heti többször is eljár, én alig havi 1kb.


De sajnos egy ideje fenn hordja ő is az orrát, röviden "ő keresi a pénzt én kussoljak"

Nem túl jó már a kapcsolatunk ez tény és nem az anyagiak miatt, simán kijövönk a fizetéséből szerencsére.

Egyszerűen elvárja ezt a kényelmes, múltszázadi létet és kihasznál. Mert megteheti. Nem tartja becsben, hogy mindennek ellenére mennyit gürcölök itthon, hát a háztartás is munka!! Nem hobbiból ülök a nunimon, hanem kezelések alatt állok egyelőre és ezt egy munkahely se tolerálja. Alkalmi munkák meg olyanok, hogy nem éri meg...és nem is vagyunk rászorulva.


Sajnos vannak olyan típusú férfiak akiknek semmi nem jó...se ha dolgoztok mindketten, se ha gyereket nevelsz, se ha háztartást vezetsz, semmi! Valószínű önmagukkal van valami gondjuk amit rajtunk vezetnek le.

Háát megszoksz vagy megszöksz.


Nekem most ebben az élethelyzetben nincs választásom, nyelek.

Ha csak nem akarsz egyedülálló anya lenni, tele anyagi nehézséggel nyelj te is. Legalább ameddig óvodás nem lesz a gyerkőc.

2019. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Lehet néhány alkalmas párterápia jó lenne...

Munka után mennyire lehetne őt is bevonni a gyereknevelésbe, gyerekek körüli teendőkbe? (van amikor azért alakul így ez, mert a férfi nem mutatja ki érzelmeit, elzárkózik, mondván: a gyerekenevelés anya dolga)...

Az szerintem nagyon fájdalmas és jelzésértékű lehet, hogy ha azzal jön: "ő keresi a pénzt", "ő tart el", szerintem ilyen modnatoknak nem szabadna előjönnie...

2019. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
de nem ám!!!
2019. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A gyerek hozzam van szokva teljesen, nem igazan van el vele. Ha en is itthon vagyok akkor csak velem akar jatszani . Szeretem a ferjem, de van egy ket problema sajnos, ami nem tetszik a kapcsolatunkban. Ugy gondolom attol, hogy o keresi a penzt nem kellene ennyire ontorvenyunek lennie, hisz en meg a kozos gyerekunket nevelem, illetve ot is ellatom ammenyire tolem telik. Ez miert nem szamit semmit?
2019. jan. 19. 12:41
 8/26 anonim válasza:
38%
Szerintem ugy ertette az elso, hogy szeretoje lehet
2019. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szeretoje nincsen, ebben biztos vagyok.
2019. jan. 19. 12:43
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy írtad vannak gondjaitok, ez csak plusz ütőkártya neki, hogy eltart és kivetíti... A legtöbb férfi sajna ilyen, ha érez egy kis hatalmat.


Ahogy írták fentebb semmi nem jó nekik, ha otthon van az asszony, ha nem. Csak rajtad múlik mit és meddig tűrsz.

A férfiakat megérteni időpazarlás, csak elfogadni tudod a gyermeked érdekében.

2019. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!