Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog belenyugodni?...

Mikor fog belenyugodni? Nagyon szomorú :/

Figyelt kérdés
A 17 éves bátyámnak a foci volt a mindene. De történt a lábával egy baleset ezért nem focizhat. Lassan 2 hete történt és azóta még csak nem is mosolygott. De ő ezt biztos, hogy nem fogja betartani. Amikor nézi a VB-t a tvben akkor is látszik rajta, hogy mennyire szomorú és csalódott. Nagyon sok meccsen volt már és rúgott sok gólt is (amúgy tényleg tehetséges). Szerintetek mikor fog megnyugodni?:/
2010. jún. 29. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló esetem, egy év kellett, mire jobb lett. Jobb lenne, ha most nem nézné a meccseket :S
2010. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hét még nem elég idő, hogy túltegye magát a történteken.Hagyj neki időt, de azt azért tudj hogy rád(rázok)számíthat mindenben.
2010. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Két hét bizony nem sok idő ,ráadásul itt a VB is ami mégnehezebbé teszi a testvéred számára a beletőrődést!Mi történt a lábával?Soha többé nem focizhat,vagy átmeneti állapot??Minden jót és kitartást nektek!

2010. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz tényleg, mintha a szerelmed vesztenéd el egy életre. Majd idővel jobb lesz, de a hiánya mindig megmarad.

Ha annyira rendbe jön kispályán még játszhat, itt általában társaság függő, de ha nincs vérre menő harca nem szoktak odalépni nagyon keményen.

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%

nekem egy terhesség miatt kellett abba hagyni a focit

kiskorom óta jártam focizni

15/L

2010. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg úgy van, ahogy mondod, akkor belül örökre ott marad egy seb. Persze javulni fog a helyzet, ha vége lesz a vb-nek és nem lát annyi meccset, akkor javulni fog a kedélyállapota. Jobbulást neki!!!

Én 14 voltam mikor egy meccsen egy rossz mozdulat miatt kettős nyílt törésem, izom-és ínszalagszakadásom lett. 8 hónapig tartott, míg újra labdát láthattam, de csak labdás kocogás erejéig. Mivel meccshiányom volt, ezért kölcsön akartak adni, de én nem voltam hajlandó máshol játszani, inkább abbahagytam. Ez 2004-ben volt. Mikor tavaly ősszel 3. lett az U-20-es csapat, sírtam, mert ha nincs az a sérülés, akkor lehet, hogy ott lettem volna.

Persze hobbiszinten ma már játszom, de az nem ugyanaz.

Még egyszer jobbulást!!!

2010. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bokaszalag szakadás már negyedszer vagy ötödször. Az orvos azt mondta neki, hogy fejezze be a focit mert ha még egyszer elszakad akkor komoly baj lesz. Csak az a baj, hogy ő nem fog szót fogadni. Amikor nézte a vb-t próbáltam terelni a figyelmét de nem tudtam. Anya megkérte, hogy segítsen neki egy kicsit és annyi volt neki is a válasz, hogy "bocs, meccset nézek". :/
2010. jún. 30. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy terhesség miatt?

Hány évesen?

"Egyik válaszolónak"

2010. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!