Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek rossz...

Van itt valaki akinek rossz gyerekkora volt, de szerencsére felnőtt korára sikeres, égedett ember lett?

Figyelt kérdés

A gyerekkorom rossz volt. Tele nelkulozessel, ugyanis szegények voltunk.a családban volt alkoholista,es állandó veszekedés. Az iskolában kikozositettek. Lenéztek,nem voltak barátaim. minden napom csak egy szenvedés volt. Még gyerek voltam, kerestem munkát, így próbáltam magamon segíteni.akadt abból is 1-2 rossz.

Mostanra már elkoltoztem otthonról, van munkám, és párom is, aki motivál.ugy érzem, jó felé haladok.

Tehát a kérdés az lenne, hogy más is amint elkezdte élni a saját életét, úgy érezte, végre kiszabadult abból a förtelemből, amibe gyerekkorában bele volt kényszerítve?


2019. jan. 28. 17:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
8as valaszoló: hol dolgozik h millios fizuja van? Meg miket végzett?
2023. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
@11Annyira speciális dolgokkal foglalkozik, hogy nem írom le, mert alig van belőle pár az országban. Nyelvszakok és pszichológia kombinációja.
2023. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!