Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsgát...

Sikeres forgalmi vizsgát tettem. A közlekedésfelügyeletnél kiadják úgy a papírokat, hogy nem múltam el 18 és nem lesz velem felnőtt?

Figyelt kérdés
Továbbá az okmányirodába se kell felnőtti jelenlét?
2015. nov. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A forgalmi vizsgára kellett felnőtt? Nem.

A többihez se kell, sőt vezethetsz is felnőtt jelenléte nélkül is ha már meg van a jogsid.

2015. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. De vigyél magaddal általános iskolai bizonyítványt. Nem trollkodok, tényleg kell, hogy befejezted a 8 általánost. Legyen nálad személyi, lakcímkártya (ez az okmányirodának kell), a forgalmi vizsgán kapott papír és a vöröskeresztes igazolás. A közlekedésiek visszaadják az orvosi alkalmasságit, ezt vidd el az okmányirodába. Az okmányirodában 4000 forint illetéket kell fizetni. Ez készpénzzel nem fog menni, csak saját névre kiállított bankkártyával vagy postai csekkel. Erről ott tájékoztatni fognak.
2015. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megoldottam gyorsan. Bementem a NKH-hoz adtak egy vizsga papírt majd mentem a okmányirodába orvosi alkalmassági,vizsgapapír,személyi,lakcímkártya kellet csak.


Köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!