Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy értessem?...

Ezt most hogy értessem? Férjem véletlen elfelejtet kilépni az oldalról és ezt a kérdését találta.

Figyelt kérdés

Van barátság férfi és nő között (házasság után)?

Hogyha valakivel közelebb kapcsolatba kerülök lány (én fiú), már úgy hogy beszélgetünk vagy köszönünk egymásnak, az ha házas vagyok akkor lehet csak barátság, vagy ne ápoljam a barátságot, mert utólag mást akarhat? Vagy veszélyes?

Én nem akarok semmit, bár tény, hogy inkább lány barátaim voltak régebben.


A kérdés kiírásának időpontja: 05-21 07:37

Privát e-mail a kérdés kiírójának


2010. júl. 1. 07:50
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat el írtam,Vagyis én találtam nála
2010. júl. 1. 07:52
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne aggódj. Lehet egy kolléganő akivel tök jól elbeszélgetnek és kiváncsi hogy a lány is barátként tekint e rá fél h lehet többet akar.
2010. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
ha az én párom véletlen nem lép ki valahonnan, akkor a kilépés gombra kattintok, nem kutakodom...de úgy látszik ez csak felénk szokás...
2010. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg őt,hogy miért tette fel ezt a kérdést? Mi csak találgatni tudunk. Lehet,hogy csak érdekli a férfi-nő közötti barátság témája. Ebben még nincsen semmi rossz!

De talán elgondolkodhatsz azon,hogy minden rendben van-e köztetek? Szoktatok beszélgetni egymással,érdekelnek a férjed problémái ? Lehet,hogy hiányzik neki a kapcsolatotokból a "barátság".

2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Szerintem van valaki akivel alakul valamilyen kapcsolat, köszönés aztán, köszönés beszélgetés, barátkozás! De ebből nem barátság lesz és ezt a férjed is tudja mert írja, hogy "az veszélyes"

A kérdés az, hogy ő a veszélyt mire érti? Az veszélyes, hogy te megtudod, hogy van egy új "barátja", vagy az, hogy egymásba szerethetnek!

Nem mondom, hogy megcsal- megcsalt a férjed de én a helyedben megnézném kik a barátai! Főleg a nőneműeket!

Ez veszélyes játék! És bár játéknak indul nagyon komoly dolgokat vonhat maga után! Ezzel reméljük tisztában van a férjed!

2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobb félni mint megijedni!!
2010. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%

... hát kérdezd meg a férjed!


Mostanában már nem szokás beszélgetni a házasok közt?:S


Egyébként tényleg, ha a párom belépve marad valahol rákérdezek nála, hogy kiléphetek?nem elkezdek kutakodni, de biztos velem van a baj.


Amúgy meg miért ne lehetne nő barátja? Te talán nem beszélgetsz barátilag férfiakkal?

2010. júl. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

nem kutakodtam utána csak nem lépet ki,úgy hagyta én meg ki akartam kapcsolni a gépet,de ő nem tudja.

Amúgy meg mostanában olyanokat csinál, hogy egy nő képet kb 6-7x is meg nézi.

2010. júl. 1. 08:01
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp rákérdeznék, hogy a "A múltkor elfelejtettél kilépni és láttam azt a kérdésedet..és azt szeretném megtudni, hogy kezdtél érezni valamit egy más nő iránt?"

Én valahogy igy megkérdezném, mert, hogyha ezt a kérdést feltette, akkor az nem volt hiába. Mivel h alogikusan elgondolja az ember, akkor miért volna baj, ha egy nő és egy férfi beszélget, hát nem?

De ha már ilyen kérdés megfogalmazódik benne, és még úgy teszi fel, h mi lesz ha a NŐ akar majd többet..Szerintem, lehet hogy ő akar többet.DE amúgy persze, lehet egy hirtelen fellángolás s, ami gyakori:D

Éppen ezért állnék le vele beszélni, hogy idejében tisztázzuk a dolgokat.

2010. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk beszélgetni sokat és egyébként nem kutakodok utána, ő viszont igen.
2010. júl. 1. 08:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!