Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a család azt...

Normális, hogy a család azt mondta tegnap, hogy ha kell valami menjek el magamnak bevásárolni, úgy hogy vasárnap részleges bokaszalag szakadást szenvedtem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egy családnak össze kéne tartania.
2019. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem normális.
2019. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Először magamba néznék, hogy mivel "érdemeltem ki" a rokonaim ilyen hozzáállását!

Neked nincs a rovásodon semmi?

2019. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem normális.

Gondolom a szüleiddel laksz, tehát ők mondták ezt.

Egy jó érzésű albérlőtárs, kollégiumi szobatárs is bevásárolna ilyenkor, nemhogy a szülő, testvér, házastárs.


Szerintem jól jegyzed meg, hogy ennyit érsz nekik, és ha elköltözöl tőlük, eszerint tartsd velük a kapcsolatot.

2019. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Persze nem mindegy az sem, hogy milyen stílusban kértél valamit, amire aztán az a válasz jött, hogy ha kell valami, oldd meg. Megint csak az érem egyik oldalát ismerjük, de ha szépen kértél valamit és rendesen viselkedsz, tisztelettel, szeretettel vagy a családtagjaid iránt,

akkor nem normális.

ha követelőző, kibírhatatlan vagy, akkor viszont lehet, hogy elsőnek ezen kellene változtatni, hogy amikor rászorulsz valakire, ne csapja rád az ajtót az amúgy arrogáns viselkedésed miatt. Írom ezt tök ismeretlenül, a hátteret nem ismerve.

2019. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Persze előzmény megint nem volt.....
2019. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Azt sem tudhatjuk, hogy ezt üres spájz és hűtő mellett mondták, vagy úgy, hogy tele van a konyha kajával, csak a kérdező éppen málnafagyit szeretett volna enni tejszínhabbal :/
2019. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

"részleges bokaszalag szakadást szenvedtem"


Lehet, hogy unják már, hogy a héten már másodszor...

...és még csak szerda van.

2019. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez a részeges bokaszallag szakadás egy népbetegség nálunk....
2019. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy bunkó paraszt, akkor is átmennék neki a kisboltba, de egy szomszédnak is simán. (Nyilván a seggét nem nyalnám ki.)
2019. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!