Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a család azt...

Normális, hogy a család azt mondta tegnap, hogy ha kell valami menjek el magamnak bevásárolni, úgy hogy vasárnap részleges bokaszalag szakadást szenvedtem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerda van nyilvan lattak tegnap es tegnap elott hogy otthon menynire mocorogsz a fajo labaddal. Ha szerintuk tulzasba vitted az otthoni virgonckodast peldaul kepes voltal magad utan mindent szethagyni azaz korbevonszoltad magad fajo bokaval es minden ehyliseg magan viseli ennek nyomat, akkor nyilvan ha reggel elkuldted hogy anyu de nincs kaja hozzal mar nekem a boltbol, akkor en is azt mondanam hozz magadnak.

Ha otthon szenvedtel de a szenvedesed sora kepes voltal elmosogatni vagy betenni egy mosast vagy epp tenyleg egesz nap csak egy helyben pihentel es nem csinaltal koszt rumlit magad tan, akkor nem normalis. Akkor eleg szemetek veled.

2019. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért jó lenne ehhez ismerni a körülményeket???
2019. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Külön élünk és nem a heti nagybevásárlást szerettem volna velük elintèztetni. Egyszerűen csak valami főtt kaját szerettem volna enni, de nem volt miből megcsinálni.

Nem játszom a sèrtődöttet, de úgy éreztem ennyit igazán kérhetnék, de tévedtem.

Mindegy, egy család vagyunk, de nem esett jól.

2019. febr. 20. 19:45
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

Szemétség a köbön.

Én megkérném a szomszédot, vagy egy barátot, majd később elmondanám nekik, hogy a szomszédom képes volt megtenni azt, amit apám, anyám nem. És hozzátenném, hogy nagyon fogok erre emlékezni, ha majd egyszer idős korukban mondjuk combnyaktörést fognak szenvedni.

2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem lehet valami fényes a kapcsolat, ha így lesz..nak. Szomszéd nem segítene?

Nem tudom, hol élsz, mert azt nem írtad, de hacsak nem egy tök faluban, akkor ezer lehetőséged van kajarendelésre, kártyával is sok esetben lehet fizetni, úgyhogy az se gond, ha nicns otthon kp., (pl. netpincéren keresztül), de a mi városunkban van tesco-házhozszállítás is, már másnapra kihozathatod velük a teljes havi nagybevásárlást is párszáz forintért.

A családoddal kapcsolatban meg vond le a következtetéseket...

2019. febr. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!