Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha a...

Mit csináljak akkor ha a húgom visszaél a modorával velem szemben csak mert a mamám anyám is az ő pártját fogja?

Figyelt kérdés
Mai nap szóltam húgomnak hogy elmehetne boltba, erre ő förmed rám, hogy mégis mért kéne neki elmennie, meg hogy neki semmi kedve sincs hozzá. Ugye megütni nem fogom(pedig eléggé kijárna neki 1-2 pofon) hiába szólok anyámnak le se szarja a véleményemet. Meg amikor nekiállok kifejteni a dolgokat letilt vagy "Kussolj már!"-ral elhallgattat. Bennem meg egyre jobban gyűl a stressz mer húgom nem bírja visszafogni a száját, és az mé inkább elszomorító, hogy senki nem tesz semmit az ügy érdekében.(Én meg ugye még tanulok szóval elköltözni se nagyon tudok)
2019. febr. 20. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ha meg valakinek kiöntenéd a lelked, tedd meg egy barátodnak, párodnak, vagy akár egy idegennek aki hajlandó meghallgatni. Ha nem szólsz hozzá egyáltalán talán kapcsol majd, ha meg nem, akkor se foglalkozol vele míg nem tudsz költözni.
2019. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy tanulsz, elköltözhetsz: kollégiumnak hívják a lehetőséget.

De miért is kéne ugrania a húgodnak, ha te kitalálod, hogy menjen a boltba? Üljetek le családilag, és beszéljétek meg, hogy kinek mi a dolga a háztartásban. De szerintem senkinek se legyen az a dolga, hogy ha bárki egyet füttyent, akkor ő ugrik, bármi van...

2019. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én nővérem is mindig ugraltott csak mert ő volt az idősebb, hozd ide ezt hozd ide azt. Nem derül ki a sztoribol miért a hugodnak kell elmenni a boltba, eltört a lábad? Vagy azért mert neked nincs kedved és ő a kisebb? Nálunk az oldotta meg hogy a nővérem "kirepült", elköltözött, és végre felszabadultam.


26N

2019. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
És megtanulhatnád a kérem és köszönöm szavakat! Nővérem se használta. Pedig akkor lehet segítőkészebb lettem volna. Ő is csak kijelentette, vagy parancsolta. Attól mert hugod, nem az alárendelted.
2019. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

húgom visszaél a modorával - ezt nem tudom értelmezni

Letilt - te valami alkalmazás vagy? Hogyan kel érteni a letiltást?

2019. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Facebookon letilt.
2019. febr. 20. 17:45
 7/13 A kérdező kommentje:
2/6 Tudod egész nap nyomkodja a telefont meg a többi. És mint már mondtam szóltam nem parancsoltam. És egyáltalán csoda ha képes letenni a telefonját 1 percre is
2019. febr. 20. 17:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik. Nem tört el a lábam csak néha-néha ő is hasznosíthatná magát és nem nyomkodná azt a rohadt telefont egész álló nap.
2019. febr. 20. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"Tudod egész nap nyomkodja a telefont meg a többi. És mint már mondtam szóltam nem parancsoltam. És egyáltalán csoda ha képes letenni a telefonját 1 percre is"

Most akkor az a gond, hogy függő? Akkor arról tegyél fel kérdést. A boltba menés egész más téma. És továbbra se tudjuk, hogy miért pont neki kéne mennie, miért nem mész te magad a boltba.

2019. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik. Nálunk pont hogy én pattogok neki és van amikor ha én kérem meg 1-1 dologra neki áll feljebb, hogy van merszem őt megkérni. Kérem köszönöm? Örüljek hogy nem rúg belém mer hozzá szóltam.
2019. febr. 20. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!