Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igazságos...

Szerintetek mennyire igazságos ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Apósomék a nagyobb lány unokájukra,akinek nem én vagyok az édesanyja szìvesen vigyáznak,ő ott lehet akár napokig is.Meg ha nem,megy direkt hìvják.Viszont a mi közös fiunkal már ez nincs, ìgy őt nem kérik,sőt nem is lehet annyit ott mint a másik unoka,szinte egyáltalán nincs is ott.Mivel a nagy,mama azt mondja beteg.De a nagyobbik unokárs érdekes hogy nem És,ez a helyzet nekem nagyon rosszul esik,és nagyon fáj.
2019. febr. 21. 08:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is oldottad. Azért van a gyerek a nagyiknál, mert ott láthatja az apuka.
2019. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Szia, szerintem az is lehet az ok, hogy egy 2 évessel nagyon sok munka van, egy 7 éves lány pedig teljesen önálló.

Egy 2 évest foglalkoztatni kell, rohangálni utána, nem tudom, hogy mennyit beszél, de meg tudja magát értetni? Kell még pelenkázni? Őt ebéd után altatni kell és tényleg minden lépését figyelni kell, mert pillanatok alatt megtörténik a baleset. A fiúk később is érnek, mint a lányok és teljesen más a habitusuk, sokkal durvábban játszanak.

De én a helyedben erre rákérdeznék, nem magamban őrlődnék. Nincs abból semmi, ha rákérdezel, hogy a fiatokra is tudnának-e vigyázni 1-1 délutánt, vagy mi a probléma? Nekem 3 gyerekem van, anyám és anyósom sem szívesen vigyáz a máafél évesre, mert félnek, nehogy náluk legyen valami baj.

2019. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem,beszél még csak este alszik.Lehet hogy igaz de rosszul esik
2019. febr. 21. 10:01
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk apukám, ebben biztos vagyok, mindkét unokáját nagyon szerette. Viszont az én kislányom valóban lehetett náluk bármikor, halk szavú, szófogadó, amolyan "igazi kislány" volt. Hugom fia pedig jóval fiatalabb, és hát mit ne mondjak, olyan "igazi" fiúgyerek. Apu nem örült, ha ott volt. Az egész házat felforgatta, de még ha semmi "rosszat" nem tett, akkor is folyton ott kellett lenni mellette, nagyon eleven kisgyerek volt.

Szóval sokszor ezért tesznek csak különbséget köztük a nagyszülők (persze, nem esik jól, megértelek.)

2019. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ez nem annyira "igazságosság" kérdése. Az unokák között már szerintem bőven szoktak különbséget tenni a nagyszülők. Nagyimnál (mindkettőnél) is megvolt a kedvenc unoka (persze a szövet az volt, hogy "de hát mindegyikteket egyformán szeretlek", na de tudjuk, hogy ez nem így van, nem is lehet így.)

Kérdező, elhiszem, hogy rosszul esik, de fogadd el. Tukmálni nincs értelme.

2019. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
szövet = szöveg
2019. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hogy kell elképzelni? Mennél hozzájuk a gyerekkel és közlik ne menjetek? Vagy rájuk akarod bízni míg te nem vagy ott?
2019. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
Ez azért van, mert a párod exe az első feleség, te meg a második. Téged nem kedvelnek. Ez duplán igaz, ha miattad váltak.
2019. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De érdekes őt se kedvelik mármint a volt nőt.Nem miattam válltak,el
2019. febr. 21. 20:45
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as, "bírom" az ilyen marha okos megmondóembereket, mint te vagy.
2019. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!