Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhanyagolom apukámat?

Elhanyagolom apukámat?

Figyelt kérdés
Apu nemsokára meg nősül. Bírom azt a nőt, nincs azzal gond. Csak nem érdekel annyira...100ezerszer elmondja milyen boldog, de nem annyira tud érdekelni... Bunkó vagyok?

2019. febr. 23. 12:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%

Ez nem bunkóság.

Hanem úgyn. nemtörődömség.


Ha mondjuk amikor velük éltél ő rendes volt veled, akkor talán.


De mivel nem írtál részletet, nem tudjuk eldönteni.

2019. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem bunkóság. Az érzelmeket nem lehet megerőszakolni. Téged hidegen hagy a téma, ez van. Örülj neki, hogy boldog a tőled telhető legtöbb módon, de ennyi.
2019. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem hanyagolod el,ès nem is vagy bunkó.

Csak egyszerűen ez nem érdekel. Kész. Nem mindenki ugrik ki a bőrből,és te ez a fajta vagy.

2019. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Vén hülye, mit veri magát, mint egy tini. Teljesen megértelek.
2019. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért az 5ös hozzászóló igen durva volt. Én nagyon megbántódnék,ha a párom gyerekei így állnának hozzám, nyilván nem miattam váltak el, de mikor láthatáson vannak igyekszem a kedvükben járni. Szóval szerintem ez függ a viszonytól is, nyilván nem kellene,hogy repessenek az örömtől,de elvárnám,hogy legyenek ott az eseményen.
2019. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem bunkó dolog, egy kicsit azért örülhetnél. Nem kell repesni, de azért jobb, mintha nem lenne boldog, nem?
2019. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Miért lennél bunkó? Ha normálisan állsz hozzá a nőhöz és a kapcsolatukhoz, akkor nem, nem bunkóság, vagy elhanyagolás. Engem sem hatnak meg az ilyen dolgok, nincs is baj ezzel.
2019. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
De az, hogy örülsz valaminek vagy nem, nem döntés kérdése. Akkor azt megjátszásnak hívják.
2019. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vén hülye? 😂😂gyerek vagyok....
2019. febr. 23. 15:02
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem neked mondta hanem apádnak! :-D
2019. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!