Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés
Shamash nevű felhasználó kérdése:

Milyen honlapon nézhetek utána a Trianon előtt születettek születési adatainak?

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki olyan internetes adatbázist, amelyben a történelmi Magyarország területén, a Trianon előtt született rokonaim anyakönyveit, ill. születési adatait kutathatnám?

Van, vagy volt ilyen, kb. 15 éve már egyszer találtam ilyet, de manapság nem tudok rábukkanni. Köszönöm

Keress kérdéseket hasonló témában: családfakutatás

febr. 24. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
jaja 15 éve volt ilyen a www.trianonelottszuletetttekadatai.hu/anyakonyv/szuletesiadatok oldalon

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 24. 18:05 Privát üzenet
A www.familysearch.org oldalon településnévre is tudsz keresni.Én ősszülőkig vissza tudtam keresni adatokat mai horvát/szlovén területről.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 24. 18:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem is a vajdasági és horvát területek az érdekesek, de sajnos a mai Magyarország területén kívül nem enged keresni.

# 3/6Időpont febr. 24. 19:39 Privát üzenet
Hogyne engedne. Én is találtam meg ott ősömet Varazsdinban, Alsólendván és környékén. Bárhol kereshetsz, csak regisztrálni kell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 25. 21:12 Privát üzenet
Ha nem sikerül, szólj, szívesen segítek, hogyan keresd. Ha adsz egy településnevet, az még jobb, célzottabban tudok segíteni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 25. 21:42 Privát üzenet
Azok a területek valszeg a mostani országaik alá vannak besorolva. Vagy még nincsenek felvíve.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 25. 21:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan aki kamaszkorában elköltözött a szüleitől és utána ritkán látta őket?
A testvéremet 5 éve nem láttam, külföldön él. Azt írta hogy hazajön hétvégén, de nem igazán hiszek neki. Utána tudok járni valahogy, hogy a repülőjegyet tényleg megvette-e?
Ti hogy viseltétek a szüleitek válását? Milyen volt utána a kapcsolatotok velük?
Utána tudok nézni valahol hogy kitagadtak-e az örökségből?
Hogy lehet ennek utána járni?
Más családban is elvárás már egy lánytól, hogy diplomája és utána jól fizető állása legyen?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!