Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik olyannal kezdtek parkapcs...

Akik olyannal kezdtek parkapcsolatot akinek már volt gyereke, ti hogyan jöttök ki a gyerekkel? És a gyerek másik szülőjével?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 19:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

#4

Akkor ahol válás volt, és van gyerek, az mind kösse fel magát, vagy hogy gondoltad?

2019. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Mikor férjhez mentem,azt gondoltam meg fogtam az isten lábát. Született 2 gyerekünk is. A bő 10 év alatt lassan alkoholistává vált a férjem,a piára mindig jobban kellett a pénz mint a gyerekekre. Ez már a házasságunk utolsó éveiben volt. Nem bírtam tovább,elváltam. Találkoztam egy olyan emberrel,aki egyedűl nevelte fel a gyerekét,mert ott az anya lelépett. Összejöttünk. A lányom csak most látja a különbséget. Mert amíg a verszerinti apja mindig azt mondta neki hogy erre most nincs pénz,addig a mostani paromtól barmit kér,megkapja. Nem kell nagy dolgokra gondolni,pl szeretne enni egy fagyit. Az apja sosem segített neki tanulni,a mostani párom leül vele míg én készítem a vacsorát.

Szerintem nrm azzal van a gond,ha valaki gyerekessel jön össze,hisz bárki választhat rosszul,hanem az a nem mindegy,hogy a felnőttek ezt hogy kezelik. Aki tehenet akar,az akarja a borját is.

2019. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 20:54

Nagyon mellé lőttél, és nincs igazad!

Csak, hogy számolj. Írtam 8 éves volt a fiú amikor az anyjával összejöttem, aki azóta a feleségem. 17 éve élünk együtt. A fiúnk már 25 éves felnőtt ember. Az édesapja is megnősült, született gyermeke, a fiával ma is jó kapcsolatban van. Mindenki a maga életét éli. nehéz elhinni ugye, hogy nem mindenki olyan rosszindulatú, elkeseredett ember mint te? Sajnálom, hogy a te életed szánalmas, sokan vagyunk akik tudnak normálisan élni. Ennyit erről.

2019. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Ahol válás volt nem kell akasztás de nem kell a válás utáni percben már uj apu és rá fél évre már oda is szülni,ezek társfüggések.. van ahol még válás sincs kimondva de a nő már terhes mástol.. Aki meg lelép a gyerekétől az lefog a közöstöl is.. Gondolkodni kell,elég sok gyerekmentes van..
2019. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
1%
Azt írod "Az édesapja is megnősült, született gyermeke, a fiával ma is jó kapcsolatban van". Te nagyon becsapható vagy abban a kapcsolatban, sőt simán csicska is ha nem látod át, hogy ez nem ennyire egyszerű és főleg nem látsz bele valójában ki mit gondol egy ilyen helyzetben. A gyerek apja azóta megnősült és csinált még egy gyereket egy másik nőnek. Khm... Szép kis ember lehet az is. Egy igazi felelőtlen tróger :D Közben még jó kapcsolatot ápol...na ezt meg pláne hagyjuk, hogy mennyire jó lehet és főleg szoros az a kapcsolat: semennyire.
2019. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Időpont ma 23:06

Te tényleg ennyire ostoba vagy? Miért baj ha az apja újra nősült, és új családja lett? A fiával mindig foglalkozott, támogatta. Attól, hogy a feleségem és a volt férje külön váltak még normálisak mindketten. Te komolyan nálad agyilag valami nem stimmel. Gondolom annyira szánalmas az életed vagy téged annyira megbántott az apád, hogy el se tudod képzelni vannak normális emberek akik válás után is normálisan nevelik a gyereküket.

Na itt be is fejeztem, komolyan nagyon sajnállak, hogy ennyire elkeseredett ember lett belőled..

2019. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%
Mondom én, hogy tróger lehet hisz most írod, hogy támogatta. Gondolom anyagilag. Az szerinted nevelés és szeretet? Na ennyit erről. Ezek amúgy is mind trógerek akik egyből belemenekülnek más kapcsolatokba ráadásul még ott is elhintik az amúgy is génhibás magvaikat. :D
2019. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kapcsolatban pár rossz hónapom. Mielőtt egyetemre ment a lányt felcsinálta az akkori pasija. Született egy gyerekük de a pasi a családot inkább a kábítóra cserélte. Nem is lehetett róla hallani csak mikor néha megjelent mert "látni akarta a fiát"(pénzt akart). Én tudatlan összejöttem a lánnyal de nem voltam számot tevő elem a kapcsolatban mert volt a gyerek meg néha, alkalmasint ha rámkívánt én is. A srác probálkozott befenyíteni, lehúzni, stb. csak nagyon rossz lóra tett. Szóval apucival nem volt probléma még hálás is volt nekem a lány mert elkushadt teljesen az apuci. Viszont kezdtem unni, hogy nem tudunk együtt lenni kettesben csak az ágyban. Szóval kiléptem a kapcsolatból mert nem akartam másod hegedűs lenni. Biztos valaki viseli de ez nem nekem való.
2019. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

Válás után 3 évig voltam egyedül a gyerekekkel.

Mikor összej9ttem a párommal a fiam 16, a lányom 9 volt. 4 éve vagyunk együtt.

A fiú már nem velünk él.

Az apával normális kapcsolatban vagyunk, a lány minden hétvégén vele van.

A páromat nem fogadja el. Bármit mond neki csattan. Nem nagy dolgok... tegye el a cipőjét az ajtóból vagy törölje fel maga után a fürdőt. A lányom mai napig azt akarja, hogy béküljünk ki az apjával.

Nagyon megnehezíti a dolgunkat.

Szerencsére a párom hely3n kezeli a dolgokat, nekem nehezebben megy.

2019. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze. Igaz, az én exem özvegy volt, amikor találkoztunk, két kamasz gyerekkel. Én mindent megpróbáltam, de (tudom, csúnya dolog így leírni), két ilyen szemét, ellenséges gyereket még életemben nem láttam. Igyekeztem, de nem nyomultam (pl. nem akartam anyuka lenni, "csak" egy jóbarátnő féleség), de akárhogy is próbáltam, ehhez kevés ez egyik fél. Igaz, amikor összejöttünk, ár 5 év eltelt az anyjuk halála óta, de valószínűleg ők így alkottak hárman egy családot, én azért nem illettem bele. Két évig bírtam, aztán összecsomagoltam és mentem. (Szerencsére közös gyerekünk nem lett). Egyébként itt nem volt, aki bujtogassa őket ellenem, sőt az anyukájuk rokonsága még örült is, hogy helyes, kedves, értelmes hölgy kerül a kis családba. Hát ez volt, azóta férjhez mentem, gyerekem is van, és örülök is, hogy így alakult.
2019. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!