Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik olyannal kezdtek parkapcs...

Akik olyannal kezdtek parkapcsolatot akinek már volt gyereke, ti hogyan jöttök ki a gyerekkel? És a gyerek másik szülőjével?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 19:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Aki itt ennyire ellenez mindent, honnan tudja, mennyi idő telik el a 2 kapcsolat között?

Én írtam az akasztós választ.

A lányom 3 éves volt, mikor az apjával szétmentünk (10 éves kapcsolat), és 6 éves volt, mikor a párommal összeköltöztünk, és terhes lettem. A kettő között azért szerintem eltelt egy kis idő, nem mondható, hogy egyből (volt más kapcsolatom is a kettő között, de az nem jutott ilyen szintre, és nem is baj.)

Azóta lett még 1 közös gyerek a párommal (így van 3), az exem is megnősült, most született meg a fia. (Ott a nőnek 2 gyereke is van az előző kapcsolatából.)

Az exemnek voltak dolgai, amik nem tetszettek a páromnak, meg nekem se, de nyílt konfliktus sose volt (nekem 1x a exem feleségével volt, mert beleokoskodott mindenbe, úgy gondolta, neki 2 gyereke van, akkor tapasztaltabb, és jobban tudja, de ezzel már leállt szerencsére.)

2019. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van, neki is elozo hazassagbol es kozos is.

Az o gyerekei nagyon. Minddel osszevesztem, neveletlenek es elhetetlenek. Az en gyerekem nem igazan kedveli a parom, de ez inkabb feltekenysegbol fakad. Kozos gyereket viszont .inden nagyobb gyerek kedveli.


Utolag azt gondolom ugy konnyebb, es sokkal egyszerubb, ha olyannal jon ossze gyerekes, akinek nincs gyereke még vagy egykoruak a gyerekek es (ez sokkal fontosabb: hasonko ertekrenddel neveltek oket, mint amilyennel te is nevelned a tieidet). Csak egy pelda ra: ha nalad fontos (lenne), hogy a gyereked megtaktsd bewgyazni es ezt el is varnad tole, akkor ne allj ossze olyannal, akinek a gyerekei nem tudjak mit jelent az a szo, hogy "beagyazni".


Az exek? Ex feleseggel mindig nehezebb kijonni. Ex ferjek egyszerubb lenyek. Igy ha no vagy es gyerekes ferrival jonnel ossze...hat sok azerencset. Ha ferfi, akkor hajra!

2019. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A gyerekkel jól kijövök. Persze az is kell hozzá, hogy én nem akarom nevelni, nem szólok bele a dolgaiba. Ha megkérdez, elmondom a véleményem, egyébként nem bäsztatom.


Az apjával még nem találkoztam, nincs vele semmilyen kapcsolatom. Nem is érdekel, semmi közöm hozzá.

2019. febr. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!