Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon sok...

Mit csináljak? Nagyon sok szabadidőm van és szocializálódni akarok.20/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves srác vagyok, és az elmúlt kb 5 évben nagyon durván szorongós voltam, ezért egyáltalán nem szocializálódtam iskolán kívül. Iskola után haza jöttem és sorozatoztam, játékokkal játszottam és mind ezt elölről évekig. Nyári szünetben volt hogy hetekig ki se mentem a házból. Viszont az elmúlt időben picit össze szedtem magam és próbálok eljárkálni ide-oda, kicsit rendbe rakni az életem. Néha el tudok menni hétvégén pár régi ismerőssel inni, de most is csak ennyiben merül ki a szociális életem egyetem mellett. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mit tudnék csinálni szabadidőmben? (Természetesen olyan dolgokra gondolok amivel úgy szint picit társaságba vagyok). 3 nap megyek egyetemre, akkor is csak minden nap délig, ezen kívül elképzelésem sincs mit tudnék csinálni. Esetleg tudnátok ötleteket mondani, hogy mit csináltok ilyen helyzetekben az otthon levésen kívül, vagy esetleg aki hasonló helyzetben volt hogyan lett újra "rendes" ember? Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastátok, és köszönöm a válaszokat előre is!
2019. febr. 26. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Önkénteskedj!

Kutyamenhelyen, kórház gyerekosztályán, közösségi házban, stb.

Mindenféle emberrel találkozol, tudsz kapcsolatot építeni, és önéletrajzban is jól mutat.

Tanulj valamit. Vagy taníts te.

Esetleg legyél valahol gyakornok, vagy keress diákmunkát.

2019. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Tanulj,20 évesen itt tartasz abban tuti a szülők keze is nyakig benne van.. Ma egyre több tizen huszon éves roncsot termelnek akikből semmi se lesz mert egy kenyeret nem mer kérni egyedül a boltba..

37N

2019. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Ráérsz még szocializálódni. Tanulj, és ha a szabadidődben a számítógépes játékok kötnek le, akkor csináld azt.


Én a férjemmel számítógépes játékban ismerkedtem meg (world of warcraft). Összeházasodtunk, és van egy gyerekünk.

De rengeteg jó embert ismertem meg, akikkel a mai napig barátok vagyunk és tartom velük a kapcsolatot.


25/N

2019. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Válassz érdeklődésednek megfelelő önkéntes munkát. Az én sztorim: külföldön élek, diák vagyok, szeretek főzni, érdekelnek a konyhai munkák de nem nagyon volt tapasztalatom, kb esélyem sem volt az ilyen jellegű munkáknál (ugye tapasztalathiány miatt). Aztán elegem lett a sok visszautasításból és jelentkeztem egy anyaotthon konyhájába, ahova szeretettel várták a kezdő hobbiszakácsokat. A munkabeosztás rugalmas volt, emberként kezeltek, kell ennél több? :D Ennek hála találtam utána "rendes" konyhai melót is, de ettől függetlenül még mindig eljárok az anyaotthonba. Nagyon sokat tud dobni az önéletrajzodon, úgyhogy hajrá!
2019. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntes Tűzoltóság.

A legszebb küldetéstudatú tevékenység. Én 3 éve űzöm és nagyon hozzám nőtt.

2019. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az önkéntes kutyást ismerem...

Keress valami melót, vagy sportolj. Jobbat nem tudok.

2019. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. febr. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!