Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik fiatalon (20-25 évesen)...

Akik fiatalon (20-25 évesen) vállalnak gyereket, azoknak mennyivel könnyebb mint azoknak akik később?

Figyelt kérdés
21 éves leszek, és mindig úgy képzeltem el, hogy fiatalon leszek anyuka. (A környezetemben is kb 23 évesen szült mindenki, de ők akkor már hosszú évek óta tartó párkapcsolatban voltak) nekem meg jelenleg nincs barátom, tanulok még kb 2 évig, és utána dolgozni is szeretnék valamennyit. Ha kitolódik a gyerekszülés mondjuk 26-30 éves korom környékére, akkor az már nagy "hátrány". Csak mert engem anyum 35 évesen szült, és én azt soknak gondolom. (Már mondogatják a hátam mögött, hogy mikor lesz már újra barátom meg gyerekem...)
2010. júl. 2. 13:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és nincs autónk. Nem hiszem, hogy ettől szörnyű látványt nyújtanánk.
2010. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14:45-ös vagyok. őszintén: mi volt a baj azzal,a mit írtam? a kérdés az volt, hogy mivel könnyebb azoknak, akik 20-25 évesen vállalnak gyerteket. leírtam és nem értem mi volt ezzel a gond?
2010. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy vannak itt páran, akik alapból lepontozzák azt, aki fiatalon szült. Van párral feljebb egy olyan kérdés, hogy a 16-17 éves anyukák hogyan boldogulnak, ott is lepontozták azokat, akik megírták a tapasztalataikat. Ilyen emberek mindig lesznek, ne foglalkozz velük.
2010. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
18:02-es! TELJESEN IGAZAD VAN. csak néha elfelejtem, hogy van, hogy tök mindegy mit írsz, lepontoznak. :)
2010. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját dolga,hogy mikor szül gyereket,van olyan nő aki már 20 évesen felelőség teljes anya és van olyan is aki csak 30 éves korára érzi azt,hogy itt az ideje egy babának,nem értem mit kell ezen pontozgatni.

20 éves leszek és majd olyan 28-30 éves korom körül szeretnék gyereket,most még csak élvezni szeretném az életet minden kötöttség nélkül:)

2010. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, de még eszembe sem jutna gyereket szülni. Ne aggódj azért, mit mondanak! Végezd el az egyetemet, keress egy magadhoz való pasit, majd utána jöhet! Én 22 évesen végzek az egyetemmel, utána még szeretnék anyagilag saját lábra állni, és nagy álmom, hogy utazgassak, ami egy gyerek mellett szinte lehetetlen lenne. Szóval majd olyan 25-6 évesen szülök, ha minden összejön. Szerintem addig te is nyugodtan várhatsz. Nyugalom. :)
2010. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Az autós választ író vagyok.

Nem akartam senkit megsérteni a válaszommal, nem úgy értettem, hogy rossz látvány egy buszra felszálló babakocsis nő, hanem rossz belegondolni a helyzetébe, hogyha esetleg orvoshoz kell vinni a gyereket, akkor is a tömött buszon nyomorogva tudja csak ezt megtenni, ahelyett, hogy a saját tempójában oda tudna érni. Nyilván mindent meg lehet oldani, csak nem mindegy, hogy milyen módon, és mennyi idő alatt. Nem általánosítani próbáltam ezzel, azért is írtam oda, szvsz (gyk. szerény véleményem szerint).

2010. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jó, ez az orvoshoz menés jogos, tényleg nem jó ha busszal kell menni. Mondjuk ha sürgős, akkor megyünk taxival, pont ilyen esetekre mindig tartok itthon ennyi készpénzt. De eddig csak egyszer volt rá szükség, szerencsére a legtöbb ismerősömnek, rokonomnak van autója, és ha szükséges, van, aki elvigyen. Persze nem erre alapozom az életem :) Én úgy nőttem fel, hogy bár volt autónk, de azért főleg busszal jártunk, mert apukám más városban dolgozott, ő vitte a kocsit reggel, és este hozta vissza. Szóval nekem természetes dolog a busszal járás, és igazából szeretném, ha a gyerekemnek is az lenne. Amúgy sok osztálytársam volt általánosban, akiket alsós koruk végéig mindenhova kocsival vittek, aztán 10 évesen utaztak először buszon. Egyrészt sokat nyafogtak miatta, másrészt a többségnek lövése nem volt, hogy illik a buszon viselkedni. Szerintem jobb az ilyet kicsi korban eltanulni a szülőktől.
2010. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!