Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vihetek a barátomé...

Szerintetek vihetek a barátoméktól is főtt ételt a munkába?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória bocsi. Szóval 4 éve együtt vagyunk, én amúgy 21 éves vagyok, ő meg 22, otthon lakunk még mindketten.

Valamikor náluk alszok, és onnan megyek munkába. Otthonról mindig főtt kaját viszek a munkahelyre, de náluk nem mindig van, meg 7-en vannak és valamikor főznek kb. 5 adag ételt, aki kicsit többet eszik arra már csúnyán néznek néha. Persze nekem mindig mondják, hogy egyek csak nyugodtan, amennyit akarok. Amúgy szerintem átlagosnál kicsit jobb módban élnek, nem szegények vagy ilyesmi, nálunk, az én szüleimnél jobban élnek az tuti.

Amúgy munka után meg megyek suliba, heti négy nap, este nyolcig vagyok. Oda meg szendvicset viszek. Szóval a munka 08:00-15:30-ig van a suli meg 15:50-19:45-ig, kivétel pénteken, amikor csak munkába kell mennem 08:00-16:30-ig.

Esetleg az jutott még eszembe, hogy otthonról két adag kaját viszek, ha tudom, hogy náluk alszom, és azt otthagyom a munkahelyi hűtőben. Talán még ez a legjobb megoldás, de ez csak most jutott eszembe. :D


2019. márc. 7. 06:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ha amugy is keveset főznek, akkor ne vigyél belőle, azt irod még azoknak sem elég akik ott laknak. Ez fura kicsit nekem, bar mi meg rengeteget főzünk az álaghoz képest, ha beesne plusz két fő azokat is jol tudnam lakatni simán.
2019. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha keveset főznek, evidens, hogy onnan ne, visz az ember. De mondjuk ha ott alszol, akkor épp te is főzhetnél, akkor készíthetnél annyit, hogy másnap vihess magaddal. Ez nem atomfizika azért....
2019. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Ne vigyél semmiféleképp.

Inkább otthonról.

2019. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem,hogy este 8-kor még arra van energiája,hogy főzzön...

Vigyél inkább otthonról két adagot, vagy azokon a napokon rendelj valamit.

2019. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Ott szoktál kajálni rendszeresen vendégként, ahol nincs elég kaja annak sem, aki ott lakik? :O

Először is ha nincs alapanyag, akkor abból vásároljatok be (igen, a pároddal közösen, ha te nem érsz rá, akkor ő is el tud menni vásárolni), aztán pedig főzzetek. Vannak 20-30 perc alatt is elkészíthető meleg kaják, pl. zöldborsós pörkölt (virsli/kolbász karikákra vágva, pörkölt alapba beleteszed, beleöntöd a zöldborsót, ha jó, akkor lehet bele paradicsompürét tenni vagy némi ketchup-öt nyomni, akkor az ízesítés is pipa).

2019. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
#4: A kérdező 21 éves, ha felnőtteset játszanak a párjával, akkor csináljanak is úgy, mint a felnőttek. Ha majd egyszer lesz gyerek, akkor is be kell osztani az otthoni munkákat.
2019. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg felajánlhatnád, hogy te főzöl, mert vinni szeretnél. Max. Nem engedik, hogy fáradj vele, és többet csinálnak. Sok mindent meg lehet ám oldani egy kis kommunikációval :)
2019. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ne tőlünk kérdezd, hanem az ott lakóktól.
2019. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
6-os megneznem te reggeltol estig ha melozol es aztan meg tanulsz is utana hogy lenne kedved fozocskezni, gondolom laza kis irodai melod van jo neked nem tudod milyen faradtnak lenni. A gyermek mas teszta ne keverd a szezont a fazonnal
2019. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!