Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért nem ért meg...

A családom miért nem ért meg engem, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Ők azt hiszik csak nyávogok mindenen, de sokszor úgy érzem semmi értelme az életemnek. Reggel is nagyon sokáig alszom, nincs is kedvem kikelni az ágyból. Sokszor csak úgy rám tör az idegesség. Mindenkinél rosszabbnak látom magam, szégyellem magam egyáltalán amiatt is, mert élek. Sokszor csak úgy a semmiből rám jön a sírás, sokszor van sírógörcsöm. L/25
2019. márc. 15. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
És orvosnál voltál már ezzel?
2019. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos az emberek jó része nem beteg, csak hisztizik. Ezért hiszik rólad is, hogy csak hisztizel, hiába nem igaz.
2019. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Sosem értek egyet azzal, ha valaki “házilag”, a webbeteget olvasva diagnosztizálja magánál ezt a betegséget. Menj el pszichológushoz, meséld el neki a problémádat, ha ő is így gondolja,akkor biztos a családod is komolyan veszi majd a problémádat! Addig valóban gondolhatják “rossz napnak”, vagy “hisztinek”.
2019. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintük a pszichológusnak semmi értelme. Amúgy nem rég volt egy nagyobb csalódásom is.
2019. márc. 15. 21:12
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
25 éves vagy. Mindegy ők mit gondolnak róla, menj el, elmondja mi a helyzet,és ha tényleg depressziósnak mond, akkor eljezdtek egy terápiát, hogy meggyógyulj. Nem értem, mi beleszólása van ebbe a családodnak?
2019. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
Neked inkább önbizalomhiányod van a leírtak alapján nem depressziód. Az talán többet segítene ha valakivel kibeszélnéd a gondjaid akár pszichológus akár interneten valaki. Úgy növekedne az önbizalmad és nem lenne gondod. Nekem is írhatsz ha szeretnél. 23/F
2019. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
25 évesen elbattyogsz a tb pszichologushoz de azt hiszem sejtem a probléma gyökerét ahol 25 éves felnőttnek meg mondják h semmi értelme a pszichologusnak akkor ő boci szemmekkel néz anyura apura h oké és vissza ül az ágyba sirogörcsözni..
2019. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehetne, hogy ennyi idősen kezdel magaddal valamit? És nem a szüleidtől várod a megoldást. Felnőttél "kislány" ha egy idegennel szerrtnél a problémáidról beszelni akkor emeld meg a fenekedet nézd meg hol van a lerületi pszichológus és kerj egy időpontot. Előre figyelmeutetlek, hogy először egy pszichiáterrel találkozol aki felmeri mire van szükseged. Eselyes, hogy felír valami antipszochotikumot és máris belekerültél a mókiskerekbe amiből nimcs kiszallás. És élet3d végéig eszed a bogyókat meg.jársz majd nyekegni egy pszichológushoz. A helyedben gyorsan összeszednem magam és elmennek tanulni vagy dolgozni és keresnék célokat meg barátokat az önsajnálat helyett. Mert hidd el ez nem vezet semmi jóra. Senki nem fog megsajnálni max lesajnálni és hülyenek nézni. Ha ezt akarod akkor csak így tovabb. Közben elgondkozhatsz mi a valós ok amitől sírdogálsz és meg kéne oldani, hogy ne sírdogálj. Biztos van oka. Csak úgy nem szomorú valaki.
2019. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

25 L ? Nem 25 N. Én szépen elmennék dolgozni szocializálódnék, és elköltöznék,ez az első lépés a gyogyulásod felé kilépni a mérgező környezetből ahol 25 éves nőként kislánynak tartod magad mert ugy tartanak mint egy fogyist v 12 évest aki nem mehet orvoshoz se anyu tudta engedélye nélkül..

37N

2019. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem egy jó stratégia amit csinálsz. Miért nem költözöl össze a barátaiddal. Lehet vidamabb lenne mint otthon sírni az ágyban. 25 évesen a szüleid azt mondják hülyeség a pszichológus és ennyi? Elírtad a számot és 15 vagy? Mert akkor megérteném a problémát. Ez így kívülről is hisztinek tűnik. Bocsi. Vajon hány éves leszel mikor magad kívánod irányítani az életed? Nem tudom miért sírsz. De meg kéne keresni az okát és tenni ellene. Tudod úgy felnőttesen!
2019. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!