Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bántalmazó típusú férfi...

Egy bántalmazó típusú férfi minden kapcsolatában rosszul bánik a partnerével? Vagy van olyan akivel jobban bánik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Előbb-utóbb elcsatan a maflás. MINDIG.
2019. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Aki csak érzelmileg bántalmazó?
2019. márc. 16. 15:55
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Mindig bántalmazó lesz, és mindegy hogy lelki vagy testi bántalmazó.
2019. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
"Csak " érzelmileg bántalmazó? Milyen remek. Monoklni nem lesz, de önbecsülés, sikerélmény, elégedetség sem. Bántalmazóná nincs csak. Ha pedig valaki fizikailag vagy lelkileg bánt valakit mással is megteszi.
2019. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Elobb-utobb mindig bantani fog valahogyan. Be altatsd magadat azzal, hogy veled nem lesz ilyen.
2019. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem áltatom magam semmivel. Velem volt ilyen egy férfi, és csak arra voltam kíváncsi hogy az előttem lévőkkel is ilyen volt-e, és az utánam lévőkkel is ilyen lesz-e. Ugyanis voltak dolgok amiket mondott, ami nekem nem tetszett, és azt mondta korábban ilyet senkinek se mondott pl. falatozna a testem egy részéből.
2019. márc. 16. 17:19
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

"falatozna a testem egy részéből"

Nem tudom, nekem ez úgy hangzik, mint egy fura, kissé perverz becézgetés. Tudod, ahogy néha mondják: "Úgy szeretlek, majd megeszlek." :-)


Én nem vagyok biztos abban, hogy minden kapcsolatban ugyanúgy viselkedik az ember. Pl. lehet, hogy az egyik partnere nagyon áldozattípus volt, és őbelőle az agresszort hozta ki. Másik kapcsolatában meg domináns nőt fogott ki, és ott föl se merülhetett ilyesmi. Persze nyilván ő is változott, ha nagyon másmilyen nőt vonzott be utána.

2019. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze nem csak ennyi volt hogy ezt mondta, voltak más dolgok is pl. féltékennyé tevés, gúnyolódás stb.
2019. márc. 16. 18:44
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

"azt mondta korábban ilyet senkinek se mondott"


Simán hazudhatott.

2019. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy bántalmazó férfi soha nem fog olyan nővel összejönni ahol a nő a domináns, erős, határozott. Ugyanis a bántalmazó férfi szinte vonzza azokat a nőket akik labilis valamilyen szinten, még akkor is határozott, magabiztos nőnek tartja magát. Mert csak az ilyen nőket tud bántalmazni. Mindegy hány nővel volt dolga előbb utóbb az igazi énje felülkerekedik, és azokat is bántani fogja. De vannak nők akik az első bántalmazás után rögtön, végleg szakítanak a bántalmazóval, így ezeknél a nőknél nem volt annyi ideje, hogy sárba tiporja az önbecsülésüket. De azok a nők akik megbocsájtanak újra és újra, azokat teljesen kitudja készíteni lelkileg vagy akár testileg is. Minél tovább marad egy nő egy bántalmazó kapcsolatban, annál nehezebben fog tudni kilépni, és komoly érzelmi válságot él át.
2019. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!