Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bántalmazó típusú férfi...

Egy bántalmazó típusú férfi minden kapcsolatában rosszul bánik a partnerével? Vagy van olyan akivel jobban bánik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 15:51
1 2
 11/20 Meton ***** válasza:
88%
Azért a nőkön is sok múlhat. Egy szerelmes férfi képes lehet olyan dolgokra, amit egyébként nem tenne. Kicsit olyan, mint az alkohol. Amíg a hatása alatt van, nem beszámítható, tehát jó és rossz dolgokat, amit egyébként nem tenne.
2019. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, ahogy utolsó írja.

De a partner viselkedése is befolyásolhatja.Egy sértésre hogy reagál például.A bántalmazó sem mindenkinél lesz egyformán bántalmazó.Ha valaki mondjuk a sértésre úgy reagál, hogy ő is sérteget, vagy megsértődik, mást vált ki a bántalmazóból.

De hosszútávon mindegyik partnert bántani fogja,egyiket többet, másikat kevesebbet.

2019. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok: 10-esre írtam hogy így igaz.

11-es:igen, míg szerelmes. De a szerelem ha elmúlik?

2019. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én csak az ID műsorait nézem. A vége 60 év börtön ,vagy ahol van ott willamos.( szék.)
2019. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Meton ***** válasza:
100%

Az agresszív viselkedésnek több oka lehet. Az egyik, hogy nem szocializálódott rendesen. A pici gyerek még nem kéri el a játékot, hanem elveszi, de ez a viselkedés idővel változik és megtanulja, hogy lehet valami erőszak nélkül megszerezni. Ez még benne lehet a párkapcsolatban is, amikor erővel akarja a másikat megtartani, vagy meggyőzni valamiről.

Aztán van, amikor egész életében csak azt tanulta, hogy mindent erővel kell megszerezni, mindenért verekedni kell. Az ilyet kiközösítik és az sem tesz jót. Egy nőnek észre kell venni, ha ilyen férfivel találkozik. Bár elvakíthatja a pénz, a jó kocsi, de ha közel kerül, akkor megtapasztalja, miből vannak ezek. A pénz jó dolog, de ezért kell megismerni a másikat, mert nem mindegy, milyen a férfi jelleme.

Aztán van, akinek eleve idegi betegsége van. Az alkoholista is agresszívvé válhat. Van, aki kirabol egy boltot, hogy megvehessen egy drága ékszert a kedvesének, de az ilyen rosszul tűri a visszautasítást is.

2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nincs bántalmazó típus és semmilyen más típus sem.


De van olyan, hogy bizonyos embereknek nincs önbecsülése, képtelen a szeretetre, hazug, téveszmés, ragaszkodó, vádaskodó, másokat hibáztató és legbelül ott van benne a félelem.

Kerüld az ilyen embereket, ha teheted.

Vagy ha már megvan, szabadulj tőle.

2019. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fuss!
2019. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna! Keress másikat! Vagy sajátíts el magas szinten valamilyen harcművészetet. Az ilyen emberek általában igen gyávák, ha néhányszor jól megruházod, az segíthet.
2019. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Meton ***** válasza:
Mindenkivel lehet bánni, csak érteni kell a módját. Az agresszív viselkedés a békés természettel szemben domináns, de egyébként az erőszakosabb nyer. Elég ha egyszer belefut egy erőszakosabb nőbe és lehet, hogy örökre depresssziós lesz. Az agresszió alatt nem azt kell érteni, hogy ki az erősebb, hanem ki tudja a másikat megfélemlíteni, meghunyászkodásra kényszeríteni. Nem feltétlenül az erősebb győz, van amikor az okosabb.
2019. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem egyforman bantja mindet, de mindet bantja. Engem azt mondta szivbol szeret, en csak pofont kaptam tole. Akik elottem voltak azok nem. De enis leptem. Nem a pofon miatt, a szavai jobban fajtak.
2020. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!