Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam fel a 4 éves kapcsolatom...

Adjam fel a 4 éves kapcsolatomat, mert szüleim nem támogatnak benne?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 4 éve vagyok együtt a párommal . Ő egy éve kint él külföldön és érettségi után együtt kezdenénk ott Egyetemet.Szüleim azt mondják ne tegyem,mert bánni fogom..Adjam fel a kapcsolatot ,hogy megfeleljek az elvárásuknak?

2019. márc. 27. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne add fel. Mivel indokolják, hogy szerintük bánni fogod?
2019. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert fiatalok vagyunk..
2019. márc. 27. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, pont azért kell még most menni, amíg van lehetőség.
2019. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne ad fel a kapcsolatod csak azért mert a szüleid azt mondják hogy bánni fogod..ha tényleg meg bánnád hogy ki mentél akár mikor vissza tudnál jönni
2019. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, felnőtt nő vagy, nem kell hogy a szüleid támogassanak,pláne nem a párválasztásban
2019. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

A kiköltözés és tanulás jól hangzik, és csak a szüleid miatt nem lenne szabad feladni. Szerintem ők inkább az eltávolodásodtól félnek. Aki kint végez, az szinte mind kint marad.

Amire érdemes figyelni:

1. Ha mégis borulna a kapcsolat, akkor is tudd folytatni a tanulmányokat kint és ne kerülj utcára.

2. Az egyetem alatt jellemzően az 1. évben volt kapcsolatok megszűntek, majd a 2. kihúzta az egyetem végéig vagy még 1-2 évig. Az emberek még sokat változnak ebben az időben.


Ne legyen igazam, de eddig 2 olyan kapcsolatot láttam, ahol 14-16 évesen jöttek össze a felek. Mindkettőben 15-16 év múlva félrelépés volt. Az egyik megszakadt, a másik már nem olyan mint volt. Emiatt (is) én nem hiszek az ebben a korban kezdett kapcsolatok fenntarthatóságában, mert a felek nem élték ki magukat. A kiélés sem garancia, de csökkenti a kockázatot.

2019. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Jah, csak minden másban kell hogy támogassák. Kétlem hogy ennyi lenne az ok kérdező.
2019. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi a rossz abban, hogy külföldön fogsz egyetemre járni? Ennek inkább örülni szoktak. És ez teljesen független a párkapcsolattól. Ha meg vége lesz a kapcsolatnak, akkor vége lesz. De ennyi erőből akkor semmibe se szabadna soha belekezdeni.
2019. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
"Adjam fel a 4 éves kapcsolatomat, mert szüleim nem támogatnak benne?" - nézd Kérdező, ha neked ez egyáltalán kérdés... én a 4 napos kapcsolatomba se tűrném, hogy bárki belepofázzon...
2019. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Mit jelent a nem támogatás?

Szóbeli ellenkezést, vagy az anyagiak szűkösségét?

Vagy az utóbbi miatt, a munka + tanulás + honvágy kombótól való féltést?

2019. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!