Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál anyádnak ha...

Mit mondanál anyádnak ha kiderülne azt se tudja ki az apád?

Figyelt kérdés

Anyám nemrég bevalotta h nem tudja ki is az apám. Mikor megfogantam sokat bulizott és ivott,és megfordult egy két ágyban. Mikor kiderült h terhes már nem tudott elvetetni,és először örökbe akart adni,de nem volt szíve lemondani rólam. Az utolsó pillanatban mikor már az örökbefogadó szülők is ott voltak,akkor mondta h mégsem.

Mikor kérdeztem apámról azt mondta h mikor kiderült h terhes már nem voltak együtt és ő kiment külföldre,szólni se tudott neki. Elérhetőséget nem tud.

Egy úgymond " jóakaró " mondta h anyám 2 férfival is csináltatott apasági tesztet,de egyik se volt az apám,és h anya csak egy ribi :S

Kérdőre vontam,és akkor mondta el.

Most nem tudom mit gondoljak,vagy érezzek,vagy mondjak neki...

16/L


2010. júl. 4. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Te majd másképp fogod csinálni az életben és normális családot fogsz alapítani, tanulj anyukád hibájából, de bocsáss meg neki mindenképpen
2010. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
ez nem szep dolog, de mar biztos megvaltozott.. o is volt fiatal, es mindenki kovet el hibakat. :) Adj neki meg egy eselyt.
2010. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha rendesen felnevelt szeretet és mindenben támogat akkor nem hiszem hogy bármit is mondanék neki. Sokan követnek el hibát ez nem jelenti azt hogy rossz emberek.
2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
bocs, akkor félreértettem, a gyerekek annyira kegyetlenek tudnak lenni.....arról nem tehetsz, h nincs apád, ill. van csak nem melletted
2010. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

12:23-as gondolkodj már, az anyuka 16éve él valószínűleg lelkifurdalással, nem kellene még rátenni. nem követett el -akkora- bűnt, fiatal volt, pasizott, de vállalta a felelősséget, duplán. gondolkodott az örökbeadáson? sosem lehet tudni, kinek a szülője gondolkodott el ezen vagy abortuszon, csak nem derült ki soha.

kérdező, nem mesélte el ezt önszántából? valszínűleg nem akart fájdalmat okozni a lányának, micsoda hiba... aki ezt előhozta az egy szemét, egy gyereknek okoz szenvedést... beszélgessetek el komolyan, de ne ellenségeskedj, vezekelt már eleget, nem olyan egyszerű egyedül végigcsinálni mindent.

2010. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Tudod,en is egyedul nevelem a 4 eves kislanyomat,es tudom ki az apja,de mikor kiderult a terhesegem,lemondott rolunk.Es a baratok elott letagadott minket.

Egy anyanak nincs is nagyobb szenvedes ha a gyermeke szenved,vagy azt latja az oviba hogy a tobbi gyereknek van apukaja,es ertetlenul rad nez es megkerdezi hogy,anya nekem hol az apukam?

Ne iteld el,mert az ember kovet el hibat es sokszor hozz rosz donteseket,de veled van,es ne feledd sokszor azert hazudunk hogy megvedjuk a gyermekeinket.

Ha peldaul veled is ugyanez megtortenne,te mit tennel?

2010. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Érdekes eset! Nemrégiben kiderült hogy megcsalt a feleségem, És körülbelül abban az időintervallumban mikor a kisfiam megfogant. Hu hát örült kétejek között vagyok,dns teszt vagy se!? Ha kiderülne nem az enyém valószinű ősszomlanék, még lehet nem is láthatnám többet. De mig igy vagyunk addig legalább mellette lehetek és saját fiamként kezelem. Persze nagy valószinüség szerint az enyém a gyerek, de inkább a boldog tudatlanság. Én biztos kiakadnék ha anyám ilyen háttérrel rendelkezne, és érdekes lesz egyszer beszélni erről a fiammal, mert egyszer ő is megtudja hogy az anya félre...,és biztos lesznek kérdései.
2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
sajnálom h feleséged megcsalt... de miért mondanátok el? ha esetleg tuti tőled van feleslegesen fájna neki
2010. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha anyukád szeret és tisztességgel felnevelt, megtette mindazt, amit ebben a helyzetben tehetett. A leírásodból úgy látom, szeret téged.


Ő jó alaposan elszúrta az életét a felelőtlen pasizással, tényleg úgy viselkedett, mint egy ribi. Nincs ezen mit szépíteni. De nem azzal szúrta a el a dolgokat, hogy lettél te, hanem azzal, hogy nem tudott neked apát biztosítani az életmódjából és gondolkodásából eredően. Az, hogy tisztességgel vállalt, a javára írható.


Én nem ítéltem volna el őt akkor sem, ha örökbe ad. Egy gyermeket tényleg akaró házaspár fogadott volna be, ha anyukád odaad nekik (és nem eldob magától, ez hülye kifejezés, szerintem a legtöbb nő szíve szakad meg, mikor elválik a gyermekétől).


Ez az egész ha másra nem, arra biztosan jó, hogy te lásd azt, mekkora felelősség az, hogy bánik az ember a szex-szel. Szó szerint az élete, meg a gyermeke(i) élete múlik rajta. Amit ez a világ a szex-szel csinál, az merő felelőtlenség. Akkor is, ha védekeznek, merthogy amellett is teherbe lehet esni.


Tesód megbánta valaha is a bántásait? Mert amiket leírsz róla, az nagyon durva. Bízom abban, hogy ma már nem jutna eszébe így szemétkedni.


Apukádnak meg gondolom a háta közepébe kellene megtudni, hogy te vagy... Az ismeretségi körömben történt ilyen eset. Az apuka egyszer találkozott a frissen kiderült fiával, és alig várja ő meg a párja, hogy ne kelljen már végre fizetni a gyerektartást.

2010. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ma 14:37


Én a te helyedben apasági tesztet csináltatnék. Egyrészt egyikőtök sem lehet akkor ezek szerint biztos abban kié a csemete, másfelől pedig sok mindent hozhat még a sors. Lehet életed végéig kitart melletted a feleséged, de az is lehet, hogy elhagy. Benne van a pakliban mindkét dolog. És szerintem elég fájó lenne, ha egyszer csak megszakítaná kapcsolatot veled, vinné a fiút is, te meg megkapnád, hogy nem a tiéd...


Másfelől kérdező...

Még érthető, hogy nálad anyád elkövette ezt a hibát. Na de nekem nem megy a fejembe, hogy van egy nővéred... Azaz az ő születése után kezdett "olyan" életmódba...

2010. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!