Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál anyádnak ha...

Mit mondanál anyádnak ha kiderülne azt se tudja ki az apád?

Figyelt kérdés

Anyám nemrég bevalotta h nem tudja ki is az apám. Mikor megfogantam sokat bulizott és ivott,és megfordult egy két ágyban. Mikor kiderült h terhes már nem tudott elvetetni,és először örökbe akart adni,de nem volt szíve lemondani rólam. Az utolsó pillanatban mikor már az örökbefogadó szülők is ott voltak,akkor mondta h mégsem.

Mikor kérdeztem apámról azt mondta h mikor kiderült h terhes már nem voltak együtt és ő kiment külföldre,szólni se tudott neki. Elérhetőséget nem tud.

Egy úgymond " jóakaró " mondta h anyám 2 férfival is csináltatott apasági tesztet,de egyik se volt az apám,és h anya csak egy ribi :S

Kérdőre vontam,és akkor mondta el.

Most nem tudom mit gondoljak,vagy érezzek,vagy mondjak neki...

16/L


2010. júl. 4. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17:14: Nem tudna csak ugy lelepni a gyerekkel, mert tobb, mint ket evig nevelte apakent
2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Minek felháborgatni a múltat.


Ne hibáztasd anyádat emiatt, elvégre felnevelt, nem dobott el, és nem volt drogfüggő sem ami miatt te mondjuk retardált lettél volna..



Nem mondom hogy köszönd meg neki, csak ne hibáztasd.



Fogadd el és kész, ez nem a te kereszted hanem az ő szégyene..

2010. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Neki ne mond semmit, csak szépeket.


Annak a kotnyelesnek mondj inkább pár szép sort aki szeret beleokoskodni mások életébe.

2010. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ő az anyukád mit kéne neki mondanod? felnevelt nem? normális ember lettél nem? Mindenkinek vannak hibái, de szerintem ö ezt nem hibának tudja be mert született egy gyönyörű kislánya akit szeret és nem adna oda semmiért, és lehet h örökbe akart adni téged de azzal is csak neked akart jót h olyan körülményeket teremtsen neked... szerető családot kapjál mert lehet ö akkor beparázott h neki nem ment volna ez... szerencsére sikerült én nekem ez a véleményem
2010. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!