Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már, hogy itthon én...

Nem bírom már, hogy itthon én csinálok mindent egyedül a háztartásban. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálam lakik anyum és a 3 tesóm.

Én kismama vagyok, plusz férjemmel van egy 3 éves fiunk is.

A helyzet, hogy elegem van! Mi vagyunk a kisebb szobába hogy ők elférjenek mi nyomorgunk és jön a baba! Ebbe a városba se albérlet semmi!

Viszont a legnagyobb probléma, hogy a házkörül semmibe nem segitenek! Én takaritom az o szobajukat is (minden nap olyan, mintha bombat robbantottak volna) plusz mosogatok utanuk, fozok rajuk, mosok stb..

Es elegem van..parom teljesem ki van mar akadva es en is! Ugy csinalnal, mintha mi lalnank őnaluk! Ra szolnak a fiamra, vergodnek ha sir stb.. Regen nem volt ez.. Mikor mi laktunk naluk nekunk kuss volt es most is a sajat hazunkban!! Elnezest, hogy ossze vissza irok, de nagyon ideges vagyok. Parom hetente jar haza, mert messze dolgozik és ram szakadt minden. Navyon nagy.mar a pocim, 32 hetes vagyok a derekam is faj es mar nem birom. Konyorgok nekik minden nap, hogy segítsenek de semmi! A szennyest szet hagyjak, a szort a kadba stb.. Mint a disznok!!!! Hiaba szolok leszarjak! :( mar nem birom... Elkuldeni nem tudom oket mert nincs sajnos alberlet (en keresem nekik azt is mert nekik ez ugy kenyelmes ahogy most van) de azt nem csinalhatom, hogy nem takaritok ki, a fiam se es mi se elhetunk a disznoolba es a vedono is akarmikor johet, es ugye o minden helyiseget megnez! Bent cigiznek, pedig abbol is mindig a veszekedés van! Elegem van! Nem tudom mitcsinaljak!!! Ja es a tesom eletkora: 23, 18, 12 ugyhogy siman tudnanak segíteni!

Anyum melozik, en itthon de o se segit semmit.. Nem tudom mitcsinaljak.. Soha nem hallottam meg ilyrt, hogy akarhol is ez.lenne mint itt :( elegem van :'(


2019. ápr. 1. 10:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor őt engedték, hogy te lakj náluk, akkor te is így viselkedtél, nekik kellett takarítaniuk utánad? Ha nem, akkor teljesen jogosan rakod ki őket. Még a 3 éves gyereked is képes lenne összepakolni maga után, nem hogy ők felnőttként.
2019. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztos azt csinálnám hogy összehívom a családot és feltételeket szabnék, radikálisakat. Pl ha meglátsz egy darab koszos zoknit, tányért vagy akármit szanaszét henteregni zárcsere lesz amíg nincsenek itthon és bye-bye. Ez nem hotel. A saját lakásodban az lakik akinek te megengeded. És vagy segítenek neked vagy éljenek mocsokban. Te tartsd rendben a ti szobátokat, a védőnő valószínűleg úgyis csak azt nézné meg. Legyél te a főnök nem a háziszolga.
2019. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

Anyu, tesók, kezd kicsi lenni a lakás, koszos disznók vagytok. 8 hét múlva jön a pici, addigra találjatok albérletet!


Utána fejenként 50 a lakbér és a rezsi és havi 20 ezer a takarítási díj, kajapénz 30ezer


Ennyike

2019. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%

Mióta laknak nálatok? Ti mennyit voltatok náluk?

Mik a terveik?

2019. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Már minden lényegeset leírtak előttem, de azért a benti cigarettázás feltette az í-re a pontot. Miért tűröd el? Van egy 3 éves gyereked és várod a másodikat, kicsit sem zavar, hogy az ő egészségüket károsítod a töketlenségeddel? Pont letojnám magasról nagy ívben, hogy van-e albérlet a városban vagy nincsen, mivel mégis csak a családom jófejségből adnék nekik két hetet és április 15-től mehetnének ahova akarnának, oldják meg, nem a te dolgod, akkor sem, ha anno élhettetek náluk. Azt pedig azonnal közölném velük, hogy ha a házon belül akár csak a cigarettás doboz felé nyúlnak, akkor aznap este már az utcán alszanak, zéró tolerancia van ebben az ügyben, a saját szobájukban sem és ebben nincs apelláta. Ha nem segítenek ezentúl, akkor szintén ugyanez. Amennyiben nem tartják be a szabályaimat a saját házamban, akkor pedig zárcsere és cuccokat az ajtó elé, aztán lehet vergődni a küszöbön, ha hangosan csinálnák legfeljebb kihívnám a jardot, vérségi kötelék, testvéri/szülői kapcsolat ide vagy oda. Férjed helyében sem tűrném, de hótziher hogy egy szívlapáttal suhintanám derékba azt az ökröt (pedig az erőszak mindenféle fajtáját megvetem, pacifista vagyok), aki a kisfiam és a várandós feleségemmel egy fedél alatt rágyújt. Nem csak magadért felelsz, hanem a gyerekeidért is, ha ezt eltűröd, mert úgy érzed adósuk vagy, akkor sem teheted ki őket a trehány életmóduknak, a bagózásuknak meg no pláne, legyen már eszed. Amúgy meg jó lesz neked az extrém stressztől és a fizikai megterheléstől mondjuk jövő héten, 33 hétre koraszülni? Mert jelenleg ezt kockáztatod és nincsen a földön az a családtag, aki ennyit ér. Ha a part szakad, akkor a 12 éves tesóm maradhatna, amíg megoldják a helyzetet, de a kivétel csak rá vonatkozna, lévén önellátásra képtelen kiskorú, őt nem tenném az utcára, de anyám és a 23 éves felnőtt tesóm mehetne amerre lát, ahogy már írtam együttműködés esetén is két hét múlva.
2019. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondasz egy címet? Nekem is kéne ingyenlakás meg ingyentakarítónő, aki mindent megcsinál helyettem, szóval holnap én is odacuccolok.
2019. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!