Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha a párom...

Mi van olyankor, ha a párom nem akar házasodni? én pedig szeretnék a felesége lenni!

Figyelt kérdés

Már volt egyszer nős,ami nem sikerült túl jól.Azt mondja neki jó ahogy van így,nem házasodik.Én pedig szeretném a nevét felvenni,semmi mást.Nem akarok nagy banzájt se,csak 2 tanu és annyi....

Emlegessem ezt a dolgot,vagy ne is forszírozzam?!


2010. júl. 5. 06:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

ezek szerint házasodásra hajlamos / hagyománytisztelő stb., mert egyszer már volt nős, na de most azért ne téged büntessen, mert félresikerült a házassága. biztos fél, hogy megint az lesz...


de mindenképpen beszélj vele erről, hogy neked ez fontos.

2010. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

már megtettem,hiába beszélek...félek,hogy megharagszik.

Tegnap közölte,hogy agyára megyek a témával..főleg most,volt a szülinapom,és gyűrüt vártam.Pedzegettem már rég ezt a témát és úgy éreztem sikeresen..Erre az ajándék egy csokor volt mindössze a 25.szülinapomra.Kicsit kiakadtam..

2010. júl. 5. 06:35
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem óvatosan bánj ezzel a pedzegetéssel, mert akár visszafelé is elsülhet. 25 éves vagy, még fiatal. Én taktikát váltanék, inkább csak néha említs meg a dologgal összeköthető témát ("most házasodtak a Ciliék, milyen boldogok együtt, nem gondolod?"), de egy hónapban egyszer bőven elég. Különben a dolog visszafelé is elsülhet.
2010. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%

Megértelek nagyon is!!!Én igaz ,hogy elvált vagyok a párom még nem volt házas.De én is nagyon szeretnék a felesége lenni.Én se szeretnék nagy bulit csak 2 tanú a szülei és kész.Párom azt mondta majd ha eljön az ideje,ö azért kicsit több vendéket szeretne:)Én is elégé rá kattantam a témára.

Aztán leálltam mert idegesítette.Most vettük meg a közös házunkat,neveli a fiamat mint a sajátját.Tudja,hogy az minden vágyam ,hogy a menyasszonya illetve a felesége legyek.DE nem nyaggatom már.Kivárom majd ha eljön az idő.Én is csalódott vagyok.:(De ha ez az ára a boldogságunknak:D


25/N

2010. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Már 1,5 éve emlegettem,de egyre sűrűbben.Tegnap este vagy 3 csatornán házasságkötést mutattak,mondtan neki,ez egy jel!erre azt mondta,neked esetleg!:( Megmondtam,nem nősülök...

Én úgy érzem ő az Igazi számomra,bár egyre többször kételkedem ebbe,én nem tudom mi lesz Így..

2010. júl. 5. 07:04
 6/39 A kérdező kommentje:

Ő biztos nem fogja meggondolni magát!!!!!!!!!!!

Nekem is van 1 fiam..Neki is van 2 lánya.

Mindennek tetejébe szeretnék egy közös babát!Persze több gyereket se akar!!

Komolyan mit kezdjek ezzel az emberrel??!

Szeret engem egyáltalán,ezen tűnődöm..már

2010. júl. 5. 07:06
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod elfogadni az ő véleményét? Ha világosan megmondja,hogy nem nősül,akkor miért nyaggatod állandóan? Ezzel csak az ellenkező hatást fogod elérni!

Ha neki olyan rossz tapasztalatai voltak a házassággal,vagy ami valószínű a válással kapcsolatban,akkor érthető,hogy nem akar mégegyszer ilyen helyzetbe kerülni.

Ha te mindenáron férjhez akarsz menni,keress egy olyan férfit,aki hajlandó megnősülni. Kényszeríteni senkit nem lehet.

Még egy: amíg nem biztos a kapcsolatotok,addig ne vállaljatok babát.

2010. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Lehet,hogy szeret, csak nem akar felelőtlen lenni. Még egy gyerek? Mindkettőtöknek van már gyereke. Egy újabb gyerek pedig nem fogja jobbá tenni a kapcsolatotokat,inkább újabb konfliktus forrása. Egy gyerek nem fegyver,amit a másikra fogsz!

Talán azon is elgondolkodhatnál,hogy te valóban szereted-e őt?

2010. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kényszeríteni semmire,értelme nem lenne..Csak néha úgy érzem van remény rá,hogy meggondolja magát!A babára se.A kapcsolatunkkal nincs baj,csak ez a házasság dolog.Amúgy minden rendben van.
2010. júl. 5. 07:15
 10/39 A kérdező kommentje:

Miért kell kiforgatni a másik szavát?

A gyerek nem fegyver?!!

Valószínű azért akarok babát tőle,mert SZERETEM!?nem?

2010. júl. 5. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!